Меню & пошук

Фотопрофіль: Катерина Пивоварова

Фотопрофіль: Катерина Пивоварова

[ads-pc-2]

 

Катерина Пивоварова – молодий фотограф та художник-костюмер з Одеси. Розкриває красу людей через власні незвичні образи.

 

– З чого почалося твоє захоплення фотографією?

– Мені завжди було цікаво опановувати щось нове. Вдома був цифровий фотоапарат, тоді й подумала, чому не спробувати? Спочатку фотографувала, як і всі, все що під руку йшло: їжу, пейзажі, різноманітні речі. Коли трохи підросла, захотілося чогось більш серйозного та почала поглиблено вивчати все, що пов’язане з фото.

– В якому жанрі зазвичай працюєш?

– Найбільш комфортно почуваю себе в портретній зйомці. Кожна людина, як на мене, має власну неповторності красу. Саме її я намагаюсь відобразити на фотографії. Тому й фотографую в цьому жанрі. Спробувати себе в новому жанрі дуже цікаво, з точки зору збільшення досвіду. Але поки що це просто хобі, якого мені сповна вистачає.

– Як виглядає твій звичайний робочий день?

– Модель знаходить мене через соціальні мережі або через знайомих. В телефонному режимі я пропоную ідею, яку хочу втілити у життя, та узгоджую всі деталі. Вже при зустрічі, якщо це потрібно, роблю макіяж та останні приготування перед зйомкою. Коли матеріал відзнятий, протягом тижня найбільш вдалі фото редагую та віддаю клієнту.

– Що використовуєш для зйомки та пост-продакшну?

– Як на фотографа, мінімальний набір: фотоапарат Canon EOS 1100D з кітовим об’єктивом. В обробці фото надаю перевагу Adobe Photoshop Lightroom та власне Adobe Photoshop.

– Є речі, котрі тебе надихають?

– Інші фотографи. Люблю переглядати нові, інтригуючі, цікаві та божевільні роботи. Проте копіювати, робити “ремікс”, навіть бажання немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: