Меню & пошук

У Києві відкрили «Creative Space 12»

У Києві відкрили «Creative Space 12»

[ads-pc-2]

«Creative Space 12», Київ

Наприкінці вересня у Києві відбулось відкриття креативного простору під назвою Creative Space 12.  У назві закладу приховано його концепт, бо Creative Space 12 – це культурно-освітній та розважальний кластер, що складається з кафе, дизайн-магазину і освітнього центру. Це місце, куди приходять професіонали, а також люди, які прагнуть відкривати горизонти нових сфер: дизайну, архітектури, мистецтва, моди, літератури, гастрономії. Не дивно, що цей перелік можна продовжити до нескінченності.

Дизайн інтер’єру розроблено лаконічно з урахуванням багатопланової направленості Creative Space 12. Таким чином, затишний двір вдало перетворюється на доповнення до інтер’єру. Для нових гостей пересування по кафе стане цікавою подорожжю по кімнатах.

Тут, у домашній атмосфері, відбуватимуться дискусії на професійні теми, експерименти на кухні, розмови про мистецтво і літературу, зустріч для обміну досвідом та враженнями. Автори закладу хочуть надихнути на створення нових проектів усіх небайдужих до українського дизайну. Одна з частин простору, 12 Experiment Cafe, буде змінюватись щомісяця – одному з українських дизайнерів довірятимуть змінити його зовнішній вигляд. Таким чином, протягом року відвідувачі зможуть оцінити дванадцять авторських стилізацій.

Ми вже писали про кілька схожих проектів, які один за одним відкрилися цього року у Києві. Це кафе Циферблат, Bibliotech та креативний простір Часопис.

Час роботи: понеділок – неділя – 10:00-20:00

Адреса: провулок Михайлівський, 10/2, Київ

Facebook

Фото – Anri

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: