Меню & пошук

Фотопрофіль: Всеволод Кочерін

Фотопрофіль: Всеволод Кочерін

[ads-pc-2]

Фотопрофіль: Всеволод Кочерін

Ми продовжуємо рубрику Фотопрофіль – і сьогодні у нас в гостях фотограф Всеволод Кочерін з Дніпропетровська.

 – Що тебе підштовхнуло займатись фотографією, як все починалось?

– Все починалося ще коли вчився в школі. Було багато вільного часу, я переглядав журнали, всілякі фото-сайти, а потім раптово зрозумів, що творять це все люди з мого оточення. І раз так, чому б мені самому не спробувати робити щось подібне? У мене не було камери, я взяв її у друзів і почав фотографувати все підряд. З десятків, сотень кадрів я вибирав декілька найвдаліших, намагався доопрацювати їх у фотошопі і відразу друкував. Мені подобається, коли я тримаю фотографію в руках і ніби відчуваю щось матеріальне. Десь через рік, коли я зрозумів, що мені це дійсно цікаво і потрібно, я зважився на покупку своєї першої камери.

– Який жанр фотографії тобі ближче всього? У яких жанрах хотів би себе спробувати?

– Найбільше я знімаю портрети, мені це подобається і так виходить, що в цьому жанрі я знімаю найбільше. Але ще я дуже люблю подорожувати і знімати природу. Моя пристрасть – це гори. Вони прекрасні і неповторні у будь-яку пору року. Коли кудись їду, відпочивати чи по справах, завжди беру з собою камеру – адже завжди знайдеться щось цікаве, що можна зняти та залишити в своєму архіві.

– У тебе є свої кумири у світі художньої фотографії?

– Мені подобаються багато робіт знаменитих і невідомих фотографів. Але кумирів у мене немає. Я вважаю, що це виходить глибоко зсередини і знімки, які я роблю, відображають мій внутрішній стан і настрій в даний момент.

– Як ти ставишся до критики? Вважаєш себе самокритичним?

– Конструктивна критика, на мій погляд, ніколи зайвою не буває. Як говориться, – “вік живи, вік учись”. Я намагаюся вдосконалюватися з кожним днем. З іншого боку, я можу вислухати будь-чию критику, але те, як я до неї поставлюся буде залежати від багатьох факторів. Вважаю, що я досить самокритичний.

– Які в тебе плани на майбутнє?

– У майбутньому, я хотів би побувати в багатьох місцях, країнах. Побачити різні кульури, людей, зробити безліч прекрасних знімків. Дуже хотілося б відвідати Індію, Данію, Ісландію і, звичайно ж, досліджувати найцікавіші куточки своєї батьківщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: