Меню & пошук

Літній лекторій зі створення медіа, інтернет маркетингу та копірайтингу

Літній лекторій зі створення медіа, інтернет маркетингу та копірайтингу

[ads-pc-2]

TEU2N-CBbIU

Головні редактори і журналісти AdMe.ru, Forbes, National Geographic, CNN, Los Angeles Times, телеканалів “Дождь”, “Україна” та СТБ, провідні майстри тексту проведуть лекції та семінари з 2 по 5 липня у Києві.

Освітня програма розрахована на чотири дні занять з 9.00 до 21.00 та присвячена створенню медіа startup проектів, письменницькій та журналістській майстерності, копірайтингу.

Спеціальні гості лекторію: колишнім головним редактором Lenta.ru Галиною Тимченко, журналістами Віталієм Портніковим та Євгеном Кисельовим, радіоведучим Матвеєм Ганапольским, корресопндентом Los Angeles Times Сергієм Лойко. Докладний розклад на сайті

Маркетологи, PR-спеціалісти, підприємці знайдуть на лекторії багато цікавого про інтернет маркетинг, сторітелінг, роботу з контентом у соціальних мережах. Відгуки випускників лекторію

Курс доповнений заняттями з копірайтингу, сторітелінгу, майстерності написання сценаріїв для телевізійних шоу, курсу техніки мовлення для теле- і радіоведучих.

Програма розрахована на широке коло слухачів без професійних обмежень.

Випускники, за бажанням, пройдуть стажування у викладачів лекторію та будуть працевлаштовані у вітчизняних та іноземних редакціях. Більше 80-ти випускників вже працює у редакціях – вони залишилися там працювати після стажування.

Найактивніші відвідають освітні поїздки до Європейського Союзу, де познайомляться з роботою редакцій у Польщі, Чехії, Німеччині, Бельгії та Великобританії. У Англії запланований візит до всесвітньо відомої редакції BBC.

Докладно про стажування та освітні подорожі

Вартість навчання складає 1600 гривень за весь курс занять/освітні матеріали. Для вступу зареєструйтесь на сайті лекторію.

Місце проведення лекторію: вул. Володимирська, 57. Київський будинок учителя

Графік: 2-5 липня 2015 року, 4 дні занять з 9.00 до 21.00 (четвер – неділя).

Контакти кураторів: 044 362 28 36, 067 508 68 58

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: