Меню & пошук

4 найпоширеніші міфи про успіх

4 найпоширеніші міфи про успіх

[ads-pc-2]

Міфи про успіх

Всі ми, ну, або більшість з нас, прагнемо стати багатшими та успішними. Загалом, ми прагнемо до успіху, але реального успіху досягає дуже небагато людей. Можливо, це стається через те, що ми віримо у певні міфи?

Міф 1: Ви повинні всім подобатися

Дуже багато людей впевнені, що для досягнення успіху потрібно подобатися всім. Природно, не потрібно бути грубим, зарозумілим і таке інше – але всім навколо все одно подобатися не вийде. Якщо навіть ви і будете подобатися оточуючим, як людина, то в процесі просування по кар’єрних сходинках вам не раз доведеться приймати рішення, які можна описати словом “жорсткі” і “непопулярні”.

Якщо ви дійсно плануєте досягти успіху, тоді варто фокусуватися не на те, щоб усім подобатися, а на об’єктивності прийнятих рішень і етичну сторону вирішення деяких питань.

Міф 2: Потрібно стати трудоголіком

Перефразовуючи іншими словами, дуже популярним міфом є омана, згідно з якою трудоголіки домагаються успіху швидше за інших. Взагалі-то, багато трудоголіків дійсно досягають успіху, але набагато більше число тих, хто працює без усякої міри, та “перегорає” ще на початку. Не кожен витримає робочий режим 24/7 – і навіть ті, хто витримує, отримують серйозний удар для свого здоров’я.

А насправді успішні люди знають, яким чином можна працювати не дуже багато, отримуючи при цьому вигоду. Тобто “бити” потрібно точково, обираючи найбільш перспективні напрямки діяльності і роблячи зусилля для досягнення мети.

Міф 3: Потрібно мати вчену ступінь

Так, звичайно, бажано бути освіченою людиною, освіта багато чого дає, але не потрібно робити освіту самоціллю. Якщо ваша мета – успіх в науці, ясна річ, треба працювати в цій галузі все життя, підіймаючись все вище і вище академічними рівнями. Але якщо ви вважаєте, що вчена ступінь допоможе вам досягти успіху, ви дуже помиляєтеся.

Зрозуміло, що це своєрідні винятки, але є люди, які досягли успіху або зовсім без освіти, або кинули навчання в інституті/коледжі, і нічого не втратили. Перший, хто спадає на думку – Стів Джобс.

Міф 4: Гроші визначають успіх

Зрозуміло, що в успішних людей є гроші, але більшість з них розглядає цю сторону життя як щось другорядне – гроші не є мірилом успіху. Ви можете купувати за гроші смачну їжу, модний одяг, машини і будинки, але не кожна багата людина може вважатися успішною.

Успіхом можна назвати досягнення деяких, вибраних раніше цілей, що робить людину, яка досягла своєї мети, щасливою. Успішна людина має бути успішною у всьому – і в особистому житті, і в бізнесі, і в інших сферах. Хіба можна назвати успішною людину, у якої багато грошей, але яка розгубила на своєму шляху друзів та рідних?

І ще – успіх – це можливість займатися улюбленою справою, отримуючи від цього велике задоволення. Пам’ятайте про це завжди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: