Меню & пошук

8 ресурсів, де можна завантажити книги англійською безкоштовно

8 ресурсів, де можна завантажити книги англійською безкоштовно

[ads-pc-2]

free-english

Довгі осінні вечори, які неможливо провести на вулиці через дощ і мряку, можна провести з набагато більшою користю. Наприклад, вдосконалюючи самого себе. Для цього ми зібрали підбірку онлайн-ресурсів, які дозволяють завантажити книги англійською мовою – цілком легально і безкоштовно.

1. Google eBookstore

top_free_books_edited

В безкоштовній секції Google eBookstore можна знайти низку цікавих книг: починаючи від класики і бестселерів, закінчуючи сучасною літературою. До кожної книги можна прочитати відгуки інших користувачів та завантажити її у різних форматах – для ПК, смартфонів або планшетів на Android.

2. Project Gutenberg

gutenberg

Project Gutenberg – це волонтерська ініціатива зі збору тисяч безкоштовних книг в електронному форматі. Зараз в базі ресурсу – близько півсотні тисяч книг, які можна завантажити. Книги доступні у форматах ePub, Kindle, HTML та simple text.

3. Open Library

openlibrary_edited

The Open Library – ще один проект, мета якого – зібрання книг, вільних для поширення, в одну веб-колекцію. В базі проекту – понад мільйон книг, доступних для завантаження. Окрім того, користувачі сайту можуть завантажувати власні книги.

4. Internet Archive

arhicve

Якщо ви шукаєте книги на різних мовах і форматах, які вже недоступні для продажу, перевірте цю некомерційну цифрову бібліотеку. Архів є чудовим ресурсом для тих, хто шукає доступ до історичних та академічних книг.

5. BookBoon

bookboonedited

BookBoon має в своїй базі лише близько тисячі електронних книг, але спеціалізація ресурсу – освітні та бізнес-книги, які можуть вам стати в нагоді.

6. ManyBooks.net

manybooks

Назва сайту говорить сама за себе: в базі Manybooks близько тридцяти тисяч електронних книг, а також дуже потужна пошукова машина, яка дозволяє сортувати книги за жанрами, авторами, роками видання та назвами. Книги доступні у форматах для Nook, iPad, Kindle тощо.

7. Free eBooks

free-ebooks

Від романів до драми, від хоррорів до детективів – цей сайт містить широку колекцію художніх книг, безкоштовних для завантаження. Для зручнішого орієнтування книги можна сортувати за рейтингами, щоб обрати ту, яка більш популярна.

8. LibriVox

librivox

Якщо ви втомились читати, і хочете слухати, цей ресурс саме для вас. Тисячі аудіокниг, художніх видань та книг, що більше не продаються – можна знайти на базі сайту.

Читайте також: 8 онлайн-курсів, які варто пройти цієї осені

Знаєте про інші корисні ресурси? Діліться ними в коментарях!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. zlib moreba
    10 місяців ago

    Hello

    Do you accept a link placement on this post https://inspired.com.ua/ideas/services/free-english-ebooks/

    Thanks

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: