Меню & пошук

Обкладинку коміксів про Тінтіна продали на аукціоні за рекордні 3,2 мільйона євро

Обкладинку коміксів про Тінтіна продали на аукціоні за рекордні 3,2 мільйона євро

Малюнок виявився занадто дорогим для масового виробництва.


[ads-pc-2]

Обкладинку коміксів про пригоди Тінтіна з ілюстрацією бельгійського автора Ерже продали на аукціоні за 3,2 мільйона євро — це рекордна сума для коміксів, пише The Guardian. 

Малюнок, з використанням туші, гуаші та акварелі, під назвою «Le Lotus Bleu» у 1936 році створив автор коміксів Жорж Ремі, відомий також як Ерже. Зображення мало стати обкладинкою однойменної книги коміксів про Тінтіна, у якій хлопчик-репортер направляється у Китай, щоб викрити мережу торгівлі опіумом.

Малюнок виявився занадто дорогим для масового виробництва, тому Ерже намалював іншу версію з чорним драконом і червоним тлом, який і став фінальною обкладинкою. 

Початковий малюнок автор подарував семирічному синові свого редактора Луї Кастермана. У 1981 року Жан-Поль Кастерман попросив Ерже підписати його.

На аукціон Artcurial у Парижі роботу виставили діти Жан-Поля, де малюнок був проданий за рекордну суму. Попередній рекорд встановили у 2014 році, коли американець купив оригінальні чорнильні малюнки пригод Тінтіна, надрукованих між 1937 і 1958 роками, за 2,65 мільйона євро. У цьому ж році оригінальну копію «Action Comics #1», першого коміксу з Суперменом, продали на аукціоні eBay за 2,6 мільйона євро.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: