Меню & пошук

Скільки людей необхідно для колонізації Марсу — дослідження

Скільки людей необхідно для колонізації Марсу — дослідження

Дослідження опублікували після заяви американського мільярдера Ілона Маска, що він сподівається коли-небудь колонізувати Марс.


[ads-pc-2]

Нове дослідження французьких вчених з Політехнічного інституту Бордо виявило, що для колонізації Марсу потрібно 110 людей. Про це пише Daily Mail з посиланням на дослідження, опубліковане в журналі Scientific Reports.

Колонія мала б жити під заповненим киснем куполом і займатися сільським господарство.

Автор дослідження професор Жан-Марк Салотті використав математичну модель для визначення «можливості виживання на іншій планеті».

«Це питання має особливе значення для майбутнього космічного завоювання і, можливо, також для майбутнього людства в цілому. Я демонструю, що математична модель може бути використана для визначення мінімальної кількості поселенців і способу життя для виживання на іншій планеті, використовуючи приклад планети Марс», — сказав Салотті.

При розрахунках професор припускав, що підтримка Землі була припинена через війну, нестачу ресурсів або через те, що поселенці оголосять незалежну марсіанську державу. 

Салотті опублікував статтю після заяви американського мільярдера Ілона Маска про те, що він буде вкладати гроші у SpaceX в надії коли-небудь колонізувати Марс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: