Меню & пошук

Зелені сади на транспортних засобах у постпандемічному світі — фотопроєкт французького дизайнера

Зелені сади на транспортних засобах у постпандемічному світі — фотопроєкт французького дизайнера

Так дизайнер хоче закликати людей зменшити споживання електроенергії.


[ads-pc-2]

З початком пандемії Covid-19 дорожній рух, світова торгівля і попит на авіаперельоти різко скоротилися. Французький дизайнер Ніколя Абделькадер створив фотосерію, де запропонував нове застосування для транспортних засобів, що працюють на паливі, — перетворити їх у гігантські контейнери для рослин. Про це пише CNN Style.

У фотопроєкті «The Urgency to Slow Down» (Терміновість уповільнення) дизайнер представив постпандемічний світ.

Роботи Абделькадер зробив під час карантину у Парижі. Так він хоче закликати зменшити споживання електроенергії і спонукати людей замислитися про те, у який світ ми повернемося після пандемії.

Запропоноване Абделькадером бачення невикористовуваних літаків — це зелені сади, що проростають з відкритих фюзеляжів. Інші відредаговані зображення показують дерева і кущі, що проростають зі спортивних автомобілів, вантажівок, танків, таксі  і кораблів.

«Я хотів, щоб люди могли ставити під сумнів своє «поточне» місце у світі, їхнє ставлення до природи і вплив їхніх рішень — особливо споживацьких — на біорізноманіття у цілому», — сказав Абделькадер. «Так, планета Земля хвора. Так, це страшно. Але щоб зцілити її і зцілити нас, нам більше, ніж будь-коли, потрібні радісні перспективи і позитивні меседжі, які допоможуть нам бути колективно творчими».

За даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту, у травні попит на авіаперельоти знизився на 91%, порівнюючи з попереднім роком. Зменшення використання транспортних засобів і промислової активності призвели до різкого падіння рівня забруднення повітря. 

Раніше Абделькадер запропонував перетворити дах собору Нотр-Дам де Парі у теплицю, а шпиль заповнити вуликами після того, як будівля сильно постраждала від пожежі у 2019 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: