Меню & пошук

8 онлайн-курсів, які варто пройти цієї осені

8 онлайн-курсів, які варто пройти цієї осені

[ads-pc-2]

8courses

Для когось осінь – це новий семестр у школі чи університеті, а хтось уже давно забув про навчання. Тим не менш, відкривати для себе світ ніколи не пізно і навіть навпаки, чим більше корисних знань у вас є – тим більшого успіху ви можете досягнути. Ми підібрали для вас 8 безкоштовних онлайн-курсів, які стартують цієї осені і які розширять ваш кругозір.

Сонячна енергія

Делфтський технічний університет, 8 тижнів, з 1 вересня

dualaxis

Для цього курсу слухачам потрібно знати основи фізики і математики, але вже через вісім тижнів вони не лише розберуться у всіх перевагах і недоліках сонячної енергії, а й зможуть самі сконструювати фотоелектричну систему. Викладачі курсу забезпечують слухачів необхідними підручниками і заохочують обмін досвідом між учнями.

 

Епідемії

Гонконзький університет, 10 тижнів, з 15 вересня

3471986083_2ec67af51e_b

Викладачі Гонконзького університету та їхні колеги з Гарвардського університету і Лондонської школи гігієни і тропічної медицини розкажуть усім охочим про те, як виникають і поширюються епідемії та які заходи вживають у разі швидкого поширення хвороби. Слухачі отримають відповідь на головне питання – чому епідемії стають все більш руйнівними, незважаючи на технологічний прогрес людства.

 

Введення в логіку

Стенфордський університет, 7 тижнів, з 25 вересня

140427-rubiks-cube-150p_85d865803a5c666b9836ed10d85bd24d

Слухачі курсу вивчать логіку з двох точок зору. По-перше, це найважливіша наукова дисципліна, яка сильно змінилася з часів Аристотеля, – її історія дійсно гідна вивчення. По-друге, слухачі дізнаються про основні інструменти логіки і навчаться застосовувати їх у повсякденному житті.

 

Реклама і суспільство

Університет Дьюка, 7 тижнів, з 5 жовтня

9016a

«Після цього курсу ви побачите рекламу зовсім іншими очима», – обіцяє викладач курсу, професор культурної антропології Вільям О’бар. За сім тижнів слухачі розберуться в минулому і майбутньому реклами, навчаться визначати, коли реклама ними маніпулює, і дізнаються основи створення рекламних кампаній.

 

Суперземлі і життя

Гарвардський університет, 6 тижнів, з 13 жовтня

kepler186f_artistconcept

Ті, хто вже прослухав цієї курс, відгукуються про нього як про непогане введення в астробіологію: за шість тижнів учні отримують уявлення про те, як зародилося життя на Землі, яке місце вона займає у Всесвіті і як шукати інші форми життя – у тому числі за межами Сонячної системи.

 

Історія Древнього Єгипту в 6 об’єктах

Манчестерський університет, 6 тижнів, з 26 жовтня

8503686105_a5f77d784e_z

Взявши за основу шість предметів з Манчестерського музею, викладачі курсу розкажуть про історію стародавнього Єгипту – від додинастичного періоду до греко-римського періоду – і унікальну культуру цієї цивілізації. Викладачі попереджають, що для повного освоєння матеріалів курсу йому потрібно буде присвячувати не менше півгодини на день.

 

Сучасна японська архітектура

Токійський технологічний інститут, 6 тижнів, з 5 листопада

modern_japanese_architecture_by_praze

Викладачі курсу розкажуть про те, як розвивалася японська архітектура протягом більш ніж 100 років, чим вона відрізняється від західної і як на неї вплинули сучасні матеріали, японські традиції чи ідеї Ле Корбюзьє і Вальтера Гропіуса.

 

Розумні міста

Open University, 6 тижнів, з 28 вересня

1280-smart-city-pivot

Як технології та розвиток ІТ впливають на сучасні міста? Що робить наші вулиці, площі, райони та людей такими, як вони є? Наскільки вагомою є роль звичайного жителя у розвитку сучасних “розумних міст” та як вплинути на них?  Відповіді на ці питання – в курсі про розумні міста від FutureLearn.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: