Меню & пошук

15 безкоштовних фотостоків, які вам не буде соромно використовувати

15 безкоштовних фотостоків, які вам не буде соромно використовувати

[ads-pc-2]

the-look

Всі ми бачили це: пластмасові усміхнені обличчя, “расово правильний” підбір акторів, безкінечні погляди в нікуди та попсові ракурси. Все це – фотостоки, які, з одного боку, пропонують нам безкоштовно використовувати тисячі фотографій, а з іншого – стають свідченням тотального несмаку та низькосортності. Де взяти якісні сучасні фотографії, які було б не соромно використати на своєму сайті?

Ми підготували список з 15 безкоштовних фотостоків, де можна завантажити прекрасні фотографії і при цьому не стати новим мемом для конкурентів. 

1) Little Visuals

pic1

Little Visuals має зручну розсилку, через яку надсилатиме вам 7 запакованих в архів якісних зображень кожного тижня. Якщо ви не хочете підписуватись, завантажити архів можна прямо на сайті.

2) Unsplash

Unsplash Free High Resolution Stock Photos

Unsplash – справжній скарб для тих, кому треба проілюструвати матеріал хорошим фото, а він не знає де це зробити.

3) Death to the stock photo

Free photos for creative use Death to the Stock Photo

“Смерть стоковим фотографіям” – саме так і називається цей сайт, який вирішив оголосити боротьбу з стандартними зображеннями, які кочують з одного сайту на інший. Для того, аби отримати доступ до колекції, необхідно зареєструватись.

4) New Old Stock

New Old Stock

Прекрасний архів з історичними фотографіями, які можна безкоштовно використовувати для своїх потреб – адже період авторських прав на ці фотографії уже закінчився.

5) Superfamous

pic2

Студія дизайну з Лос-Анджелеса вирішила поділитися колекцією зображень, які використовує для власних потреб. Ви також можете вільно використовувати ці фото за єдиної умови – вказування авторства.

6) Picjumbo

pic3

На Picjumbo можна знайти чимало фотографій, які потім можна використати для власних комерційних потреб, наприклад, фотосети зі смартфонами можуть проілюструвати ваш інтернет-магазин.

7) The Pattern Library

pic4

Шикарна знахідка: Pattern Library колекціонує найцікавіші патерни з усього інтернету. Їх можна використати по-різному – як для ілюстрацій матеріалів, так і власне для фону самого сайту. В будь-якому разі варте уваги, навіть якщо вам не потрібні патерни – просто помилуватись.

8) Gratisography

Gratisography Free use as you please high resolution pictures.

Непогана колекція якісних фото, які також регулярно оновлюються. Безкоштовне завантаження.

9) Getrefepic5

Сайт буде корисний для урбаністів та просто тих людей, які в захваті від міст цього світу http://getrefe.tumblr.com/ на Getrefe можна знайти багато якісних фото як з міських пейзажів, так і з провінції.

10) IM Free

IM Free Free Design Resources Free Images Free Icons

Ще одна чудова колекція безкоштовних стокових фото, яка зручно поділена на кілька рубрик: люди, бізнес, іконки, темплейти, технологія, їжа, освіта, спорт – все це та багато іншого цілком легально і доступно для вашого використання.

11) Jay Mantri

jay mantri

Tumblr-блог Джея Мантрі: 7 безкоштовних нових фото кожного четверга доступні для завантаження.

12) Public Domain Archive

Vintage and Modern Free Public Domain Images Archive Download Public Domain Images Free Stock Photos

Колекція сучасних зображень може здатися вам трошки попсовою, але вона теж непогана. Окрім того, тут можна знайти і якісну добірку історичних фото, чого так часто не вистачає в пошуках.

13) Magdeleine

Hand picked free photos for your inspiration Magdeleine

По одному якісному фото щодня: Magdeleine також дозволяє завантажувати їх безкоштовно і використовувати на свій розсуд.

14) Foodiesfeed

FREE High Resolution Food Photos Foodie s Feed

Шикарна колекція фотографій на food-тематику. Якщо у вас немає відповідного освітлення, інтер’єру або ж ваше спагеті не таке апетитне, як на цих фотографіях, а вам терміново треба картинку – то це найкращий вибір для завантаження.

15) Picography

Picography — Dave Meier

Ще одна приємна фотоколекція – по новому фото щодня.

Знаєте власні джерела якісних та безкоштовних фото? Додавайте їх в коментарях!

Автор списку – Dustin Senos

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: