Меню & пошук

Еволюція iPhone: як змінились смартфони Apple за 7 років

Еволюція iPhone: як змінились смартфони Apple за 7 років

[ads-pc-2]

Bxsk9AEIgAAIDKy

В середині вересня компанія Apple презентувала 10-ту генерацію свого найвідомішого та найпопулярнішого продукту – смартфону iPhone. Одразу дві нові моделі – iPhone 6 з екраном 4,7″ та iPhone 6 Plus з екраном 5,5″ стали доступними для шанувальників Apple у всьому світі – і результат не забарився. За перші вихідні продаж компанії вдалось продати понад 10 мільйонів смартфонів – для порівняння, першому iPhone знадобився рік продаж, щоб досягнути цієї цифри.

Минуло 7 років з часу виходу першого смартфону Apple, який презентував ще Стів Джобс. Що змінилось за ці 7 років та 10 генерацій цього культового пристрою, який встиг перейти з категорії преміум-продукту до буденного інструменту в нашому житті? В сьогоднішньому матеріалі – еволюція iPhone, від першого до останнього.

Фото

Фотограф та автор додатку Camera+ Ліза Беттані вирішила на практиці перевірити, як змінилась якість знімків, що робить iPhone, зробивши однакові фотографії різними смартфонами. В тест Лізи не потрапили лише iPhone 5с та iPhone 6 Plus, оскільки вони мають практично однакові фотопараметри зі своїми супутниками. І ось що в неї вийшло:

cC1sjxS3Lu_Qdxy-b66cZw-article

JcPLnMmf4pyEwPqDa5pd2g-article

oPqEtmVZVxmmBOnkSNQvkg-article

PYgsseZOZxhu1IJhrUp1iw-article

YiA54HkAQYWc5qSxLazRvA-article

Експеримент показав, що найбільш ефективні покращення торкнулись зйомки при поганому освітленні.

Швидкість

Ще один експеримент з усіма iPhone провели автори відеоблогу EverythingApplePro: вони взяли моделі iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, 4s, 5, 5c, 5s, 6, 6 Plus та перевірили, як швидко вони будуть вмикатись. Результат – на відео:

Розміри

Порівняти розміри всіх десяти поколінь iPhone можна в цій анімації, яку зробили автори блогу GadgetLove:

iOS

Ну і наостанок – величезна інфографіка від 7dayshop про те, як змінювалась операційна система смартфонів Apple за всі 7 років її існування:

The-Evolution-of-iOS-1-to-8_1140px

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: