Меню & пошук

Доросла розмова: 5 онлайн-курсів про секс

Доросла розмова: 5 онлайн-курсів про секс

Як їжа впливає на якість сексу і що відбувається з організмом під час оргазму


[ads-pc-2]

Як говорити про секс і не соромитися, коли для сексу ще рано, а коли вже пізно, що треба знати про гендер, сексуальність, оргазм і новітні розробки репродуктивних технологій – зібрали корисні онлайн-курси, що допоможуть розібратися в цьому пікантному питанні.

Prometheus Сексуальна освіта

Вартість: безкоштовно

Тривалість: 11 лекцій від 5 до 8 хвилин

Новий курс від Prometheus та фонду Олени Пінчук науково але просто і доступно розповідає про секс. Яким він буває, коли для сексу дуже рано, а коли вже пізно, як займаються сексом люди з інвалідністю, як побороти міфи та вільно говоритися про секс з батьками та однолітками – курс дасть відповідь на всі ці питання.

Його створювали спеціалісти у сфері медицини і психології, а в зйомках брали участь відомі телеведучі та лідери думок: В’ячеслав Соломка, Кароліна Ашіон, Уляна Пчолкіна, Дмитро Максютенко.

 

edX – Секс, наука і суспільство

Вартість: безкоштовно

Тривалість: 5 тижнів

У цьому курсі серйозно та ґрунтовно про секс розповідають дослідники репродуктивної біології, соціології, історії та антропології. А тому ця програма точно допоможе глибоко розібратися в темі, дізнатися, як прогрес у репродуктивній науці впливає на народжуваність та майбутнє всіх людей на цій планеті. Лектори зосереджуються на питаннях сексу та сексуальності в західному суспільстві, доступно говорять на тему контрацепції, вагітності та розмноження людей.

 

Udemy Зміни свою їжу – зміни свій секс

Вартість: $10

Тривалість: 14 лекцій від 3 до 13 хвилин

Якість сексу залежить від того, що ми їмо – переконані розробники цього курсу. В ньому зібрані численні практичні поради зі здорового харчування, що мають допомогти покращити сексуальне життя та загалом почуватися добре. Дізнавайся, які продукти must have у твоєму раціоні, а про які краще забути назавжди.

 

Coursera – Гендер і сексуальність: різноманіття та інклюзія на робочому місці

Вартість: безкоштовно

Тривалість: 4 тижні

Цей онлайн-курс від Університету Піттсбурга допоможе внести ясність у такі поняття як стать, гендер, сексуальність, ЛГБТ і те, яким чином ці концепти впливають на зміни в культурі та роботі кожного з нас. Курс буде корисним для кожного, хто прагне позбавитися гендерних стереотипів і розібратися, як ідентичність змінює наш культурний та професійний досвід.

 

edX – Секс та репродукція

Вартість: безкоштовно

Тривалість: 6 тижнів

Що відбувається з організмом під час оргазму? Як таблетки переривають вагітність? Що спричиняє припливи в період менопаузи? Курс допоможе детально розібратися в усіх цих питаннях, спростувати поширені міфи та бути в курсі новітніх досліджень у сфері сексу.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: