Меню & пошук

Найнебезпечніші дороги у світі

Найнебезпечніші дороги у світі

[ads-pc-2]

В сьогоднішньому рейтингу ви побачите найнебезпечніші дороги у світі – вони проходять часом в неймовірних місцях та рельєфах, і, не зважаючи на все, продовжують використовуватись людьми за відсутності інших шляхів.

1. “Дорога смерті”, Болівія.

Дорога North Yungas лідирує майже у всіх рейтингах небезпечних шляхів. Воно й не дивно: серпантин довжиною 70 км  йде прямо по Болівійським Андах над урвищем у 3600 метрів. Кожного року жертвами цієї дороги стають не менше 100-200 людей, і все через те, що іншого шляху для місцевих жителів просто немає. Не зважаючи на погану погоду, болівійською дорогою можуть їхати як фургони з продуктами, так і автобуси, переповнені людьми.

2. Сибір: дорога до Якутська

Єдина дорога до Якутська, що має статус федеральної, в цілому не така погана, як серпантин в Болівії. Але погодні умови зазвичай перетворюють мандрівку цим шляхом на справжнє пекло. Дорога перетворюється на непрохідне болото, в якому автомобілі застрягають тижнями, а деякі жінки народжують прямо там, в заторах.

3. Тунель Гуоліанг, Китай.

Цей тунель був вирублений у скелі жителями місцевого села, яким набридло користуватися іншими об’їзними дорогами. На проходження 1200 м в людей пішло більше 5 років – для цього вони продали свою худобу і купили металеві молоти та кирки. Перші автомобілі пройшли тунелем в 1977 році.

4. Дорога тролів, Норвегія.

Не зважаючи на очевидну небезпеку, Trollstigen – одне з найпопулярніших туристичних місць у Норвегії. Дорогу будували 8 років, і вона була відкрита у 1936 році. Має 11 поворотів, на деяких з них крутизна шляху сягає 9%. На вершині дороги – 858 м, знаходяться сувенірні магазини та паркінг. Восени та взимку дорога закрита для проїзду.

5. Stelvio Pass, Італія.

Побудована ще за часів Австрійської імперії у 1820-х роках, ця дорога і досі вражає відвідувачів своїми поворотами на висоті 2750 м.

А які небезпечні дороги доводилося бачити вам на власні очі?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

14 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: