Меню & пошук

За перше півріччя 2020 року кількість вугільних електростанцій зменшилася — дослідження

За перше півріччя 2020 року кількість вугільних електростанцій зменшилася — дослідження

До 2030 року виробництво електроенергії з вугілля повинно впасти на 50%.


[ads-pc-2]

Дослідження екологічної організації Global Energy Monitor показало, що за перше півріччя 2020 року більше підприємств вугільної енергетики було закрито, ніж введено в експлуатацію по всьому світу, пише The Guardian. Вперше в історії кількість вугільних електростанцій зменшилася. 

Американська дослідницька та правозахисна організація Global Energy Monitor виявила, що підприємства в основному закривають у Європі та США. 

Китай, який є найбільшим у світі джерелом викидів парникових газів, продовжує домінувати в розвитку вугільної енергетики — на території країни розміщено майже половина вугільних електростанцій, які працюють. Однак, показники споживання вугільної енергетики в Китаї також впали на 40 %.

Причини зменшення кількості вугільних електростанцій пояснюють економічними наслідками пандемії й посиленням регулювання викидів вуглецю. 

Загалом за перше півріччя в експлуатацію введені вугільні електростанції загальним обсягом 18,3 гігавата, а закриті обсягом понад 21 гігават.

Аналіз сценаріїв Міжурядової групи експертів з питань змін клімату показує, що до 2030 року виробництво електроенергії з вугілля повинно впасти на 50% у порівнянні з нинішніми рівнями. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: