A password will be e-mailed to you.

11-12 серпня в сонячній Одесі знову відбудеться форум дизайнерів та веб-розробників, який має цікаву назву «Спасибо, Кэп!» :)

Тема цьогорічного форуму – «Вперед, в майбутнє». Організатори пропонують подумати на півкроку вперед, адже просто зараз виникають нові реалії, вимоги до взаємодії та підходи до проектування нових інтерфейсів і дизайну. Виникають нові способи організації робочого процесу великих та малих команд. Саме це і будуть обговорювати на форумі – як стати ефективним і застосувати свої знання завтра для того, щоб бути успішним на ринку дизайну.

Серед доповідачів події – визнані професіонали дизайну, юзабіліті та маркетингу в Україні. Затишна атмосфера сонячної Одеси сприятиме максимально неформальній та цікавій обстановці на форумі, програма якого включає в себе три дні: препаті у п’ятницю, день з доповідями та афтепаті у суботу, та бонусний день на пляжі в неділю. Одним словом, можна буде не лише відпочити, а й завести хороші ділові знайомства і дізнатися для себе щось нове.

Редакція Inspired також планує відвідати «Спасибо, Кэп!», тож до зустрічі в Одесі у серпні :)

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.