Меню & пошук

Подорож з передбаченнями

Подорож з передбаченнями

[ads-pc-2]

Троє українських мандрівників вирушать у подорож на мотоциклах, повністю поклавшись на примхи долі.

Кияни Віка, Артем та Андрій 14 липня стартують у мандрівку, озброївшись печивом з передбаченням – всього у їх розпорядженні буде 24 печеньки, які вони відкриватимуть в ході подорожі Україною та виконуватимуть передбачення, які знайдуть всередині. Все це транслюватиметься у Facebook, на сторінку Вікторії facebook.com/vika.bondar.
Ось що вона розповіла Inspired про цю подорож:

«Робота, зустрічі, документи, проекти, дім, сон, робота, зустрічі, документи, проекти, дім, сон, робота… Приходить час, коли це коло потрібно розірвати. Вчора вранці раптом мій погляд впав на рекламу мотоциклів BMW та їх слоган: Жити – означає слідувати за мрією.  І я зрозуміла – зараз, або ніколи. Швидко розбудила Артема, подзвонили Андрію, днем старту була обрана субота, 14 липня. Транспортом – лише мотоцикли. Над маршрутом вирішили подумати вдень. І ось саме тоді мій погляд, знову випадково, втрапив на публікацію від DoFortuune.me на Facebook.  Це проект Олександра Гудкова, що дозволяє власноруч замовляти популярне печиво з передбаченням. Я написала йому, та запропонувала стати провідником нашої подорожі. Вони збирають нам 24 печива з передбаченнями, які стають нашими провідниками. Відкриваючи їх на кожній ключовій точці маршруту, ми будемо робити фото та намагатися максимально слідувати вказівкам.  Щодо інформаційних партнерів не було сумнівів – Inspired повністю відповідає нашим враженням і філософії мото-мандрів. Сподіваюсь, у нас все вийде :)».

Андрій, власник байку, хоче випробувати його в дорозі: «Насправді, хочеться відчути, що ти не обмежуєш свої бажання нічим, окрім кількості бензину в баку. Хочу заїхати до моїх дідуся та бабусі, які мене виростили, але які живуть далеко від Києва. Поспати в справжній тиші під зірками, послухати себе, а не місто. В решті решт, покластися на долю – нехай веде».

Подорож з 24 печеньками та 2 байками почнеться 14 липня, а завершиться 25 липня. Що з цього вийде та яку Україну побачать друзі – ми обов’язково розкажемо на нашому сайті. В добру путь :)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

6 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: