Меню & пошук

Фотопрофіль: Анна Агафонова

Фотопрофіль: Анна Агафонова

[ads-pc-2]

Фотопрофіль: Анна Агафонова

Ми продовжуємо радувати вас хорошими фотографами з України, і в сьогоднішньому Фотопрофілі – незабутня Анна Агафонова з Києва.

– Що змотивувало вас зайнятись фотографією і як давно це сталось?

– Камера вабила мене, скільки себе пам’ятаю. Трохи фотографувала ще починаючи зі старших класів школи, але це були радше епізодичні світлини, нариси. На четвертому курсі університету зрозуміла, що більше не можу не знімати, і з того часу займаюсь цією справою. На мою думку, є справи, якими ти маєш займатися не за необхідністю, а тому, що інакше не можеш, і для мене такою справою є фотографія.

– В якому жанрі відчуваєте себе найкраще і чому?

– Найкраще почуваю себе в портретному жанрі, але тут найважливішим є не жанр, а що ти хочеш донести до глядача.  Для мене важливо показати людину з нового боку, розкрити характер і відкрити всю красу людини. Це якщо казати про персональні зйомки. Завжди, коли беру до рук камеру та починаю робити світлини, у голові є чітка мета зробити улюблену фотографію, таку, щоб надрукували, поставили у дерев’яну рамку, а згодом вклеїли в альбом.

– Яка техніка служить вам найкращим помічником у зйомці? Чи часто доводиться її оновлювати?

– Зараз знімаю на Сanon 5D Mark2 та дві лінзи, до цього був Nikon d80. Фотографія – недешеве задоволення і потребує постійного вливання коштів. Оновлюю, виходячи з потреб і по можливості.

– Де шукаєте нові ідеї та натхнення для роботи з фотографією?

– Абсолютно не цікава фотографія як різновид мистецтва, якщо вона нічого в собі не несе. Важлива саме мета, заради якої ти знімаєш. Для мене ця мета – показати почуття, емоції, стосунки та, якщо зйомка буде успішною, змінити настрій глядача в кращий бік, задати гарний настрій.

«Зупинись, мить, ти прекрасна!» – ось що має спливати на думку у глядача при перегляді конкретно моїх робіт і це саме те, що хочу передати. Гадаю, зараз всі занадто поспішають і не помічають краси моменту, того що оточує, своїх відносин, хочу акцентувати увагу конкретно на цьому. Мене надихає абсолютно все, серйозно. Життя неймовірно прекрасне.

– Які плани на майбутнє? Що хотіли б нового спробувати в цій сфері?

– Розвиватися і далі у цьому напрямку. Дуже цікаво спробувати себе в рекламній фотографії і навчитися знімати на плівку. Хочу відзняти фото проект на соціальну тематику і не тільки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: