Меню & пошук

Inspired Books: Бізнес в стилі Virgin

Inspired Books: Бізнес в стилі Virgin

[ads-pc-2]

Бизнес в стиле VirginВ світі бізнесу, повного легендарних імен, таких як Стів Джобс, Дональд Трамп, Стів Балмер, і цей список буде явно не повним без сера Річарда Бренсона, засновника групи компаній Virgin. Незважаючи на свої 62 роки, в душі він залишається 25-річним хлопцем, сповненим енергії та оптимізму, готовий відкривати все нові і нові горизонти.

Читаючи книгу «Бізнес в стилі Virgin», можна уявити, що ви сидите за одним столом з Річардом. Вона поділена на короткі частини, в яких можна отримати відповідь на багато запитань з управління бізнесом, роботи з клієнтами та багато інших просто життєво цікавих питань. Бренсон пише про те, як важливо мріяти та робити те, що справді любиш, вибирати правильні цілі і зберігати віру та впевненість в самого себе, незалежно від зовнішних факторів.

Ось 5 простих правил, яким слідував Річард ще з 16-ти років, коли кинув школу і почав видавати журнал Student:

1. Не робіть того, що вам не подобається. Ви повинні любити свою справу всім серцем. І не дозволяйте грошам керувати вами.

2. Будьте новатором. Вдосконалюйте світ, робіть його кращим, допомагайте людям. Подумайте, що корисного ви можете зробити для кількох поколінь наперед.

3. Люди – ваш найцінніший актив. Інвестуйте в своїх людей. Якщо ваші працівники будуть любити свою роботу, то будуть задоволені і клієнти.

4. Керуйте, слухаючи: регулярно отримуйте інформацію від персоналу і клієнтів. Будьте лідером, а не босом.

5. Ваша віра і наполегливість дуже багато важать. Франклін Рузвельт дуже влучно сказав: «Нам нічого боятись, крім самого страху».

Крім того, книга повна натхненних розповідей Бренсона та порад на різні випадки життя. Кожен може винести для себе значну кількість уроків, які в майбутньому можуть значно змінити життя. Рекомендую книгу всім і кожному, обіцяю, що ви не пошкодуєте за витрачений час :)

Придбати книгу можна в партнерському інтернет-магазині Kniga.biz.ua


Один екземпляр ми розігруємо серед своїх читачів. Для цього просто поставте +1 в коментарях до цього запису до 17:00 28 лютого, після чого ми випадковим чином розіграємо книгу про Бренсона. Не зволікайте :)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: