Меню & пошук

YouTube шукає менеджерів для політконтенту й теорій змов

YouTube шукає менеджерів для політконтенту й теорій змов

Причина – звинувачення компанії в цензурі


[ads-pc-2]

YouTube шукає менеджерів для роботи з авторами політичних, консервативних, правоцентричних та популістських каналів. Також працівник налагоджуватиме роботу з власниками акаунтів про теорії змови, пише The Verge.

Причиною створення такої посади стали регулярні звинувачення компанії в цензурі правого політичного вмісту на тлі розгортання теорій змови.

Новий працівник працюватиме у відділі новин і підпорядковуватиметься прес-секретарю YouTube. До його функцій входитиме консультування авторів каналів щодо стратегій розвитку YouTube та представленні політичного пейзажу в організації. Також організація заходів з поясненнями для власників акаунтів нових функцій і можливостей сервісу.

«Ми маємо експертів для багатьох наших категорій контенту. Ми постійно розширюємо команду партнерств, яка спеціально працює з авторами відео – як консервативного, так і прогресивного спрямування», – наголосила прес-секретарка YouTube Іві Чой.

Напередодні в команду шукали менеджера з роботи зі сторінками мемів у Instagram. Спеціаліст з мемів повинен стежити за трендами, розумітися на психології впливу й мирити активних користувачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: