Меню & пошук

Креативний простір «Часопис» – місце для роботи та спілкування у Києві

Креативний простір «Часопис» – місце для роботи та спілкування у Києві

[ads-pc-2]

Креативний простір Часопис

Мода на заклади у форматі “оплата за час” у розпалі. Лише навесні у Києві з’явилося перше кафе такого формату, про яке ми писали – Циферблат, як влітку один за одним запустилися ще кілька закладів подібного типу (наприклад, smart-кафе Bibliotech). Днями наші друзі запустили новий заклад, де можна не просто посидіти з чашкою кави, а й провести чимало інших активностей – попрацювати, спілкуватися з друзями, грати в ігри, та багато іншого. Назва цього кафе – креативний простір Часопис.

Креативний простір «Часопис»

Заклад розташований у самому центрі Києва – на площі Льва Толстого, що є суттєвим бонусом. Простір Часопису поділений на кілька зон, кожна з яких має своє призначення. У головній залі, яка називається Бібліотека, розташовані столи зі стільцями, а також великі стелажі з книгами та журналами, які можна вільно брати і читати. Місця під вікном обладнані розетками та перехідниками для ґаджетів усіх типів. Тут також можна зробити собі чаю або кави з печивом.

Рівнем нижче розташовані Камінна зала з великими м’якими кріслами, зробленими на замовлення, Talk’ова з настільними іграми, та Кінозал, де ви разом з друзями можете принести власні DVD і переглядати улюблені фільми. Та навіть цим не обмежується Часопис: в закладі є окрема кухня, де ви можете розігріти принесену з собою їжу та навіть приготувати її власноруч. За бажанням ви можете орендувати для власних потреб кімнату Дванадцять, де можна влаштувати переговори або презентацію. Там же можна безкоштовно роздрукувати/відсканувати потрібні вам документи.

Креативний простір «Часопис»

Креативний простір «Часопис»

Креативний простір «Часопис»

Креативний простір «Часопис»

Креативний простір «Часопис»

Всі ці активності входять у вартість перебування в Часописі, яка становить 30 грн. за першу годину та 15 грн. за кожну наступну. Неодмінною перевагою закладу є дуже широкий набір активностей – тут можна прийти щоб просто попрацювати з ноутбуком, поспілкуватися з друзями за фільмом або грою, або ж просто почитати знайдену на полицях книгу. Особливо привабливим заклад стає тоді, коли тут організовують різноманітні події – наприклад, 6 вересня, під час його відкриття, тут виступав гурт ДахаБраха. Не сумніваємось, що Часопис порадує нас новими цікавими можливостями, тому радимо його всім читачам.

Час роботи: 8.00-23.30 будні, вихідні – цілодобово

Адреса: Київ, пл. Льва Толстого, 3

Facebook

Фото – Тарас Хлібович для Inspired

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: