Меню & пошук

Квартал червоних ліхтарів в Амстердамі перенесуть з центру міста

Квартал червоних ліхтарів в Амстердамі перенесуть з центру міста

Де саме розмістять Квартал поки невідомо.


[ads-pc-2]

Пропозицію очільниці Амстердама Фемке Халсема перенести Квартал червоних ліхтарів далі від центру підтримала широка група політичних партій. Секс-працівників, які працюють в історичному районі Де Валлен, запросять переїхати у спеціально побудований центр в іншому місці Амстердама, пише The Guardian.  

«Мова йде про перезавантаження Амстердама як міста для відвідувачів. Туристи можуть насолодитися красою і свободою міста, але не за всяку ціну», — сказав Денніс Буткан з Голландської лейбористської партії. 

Халсема стверджувала, що секс-працівниці у вітринах борделів стали визначною пам’яткою, привертаючи до себе небажану увагу й образи.

Проте, опитування партії лобістів Red Light United показало, що 90% зі 170 опитаних секс-працівниць хотіли б залишитися у центрі Амстердама, адже там завжди є клієнти.

Один з членів партії сказав газеті Het Parool: «Переміщення цих робочих місць — не варіант, тому що тоді клієнти не будуть знати, де знайти секс-працівників. Чи буде Халсема організовувати для них автобусні поїздки у Вестелійк Хавенгебід [район на північ від центру міста]?».

Однак більшість членів ради погодилися з тим, що такі заходи необхідні для зміни типу туристів, що відвідують Амстердам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: