Меню & пошук

Boston Dynamics виставили собак-роботів на продаж. Вартість моделі — $74,5 тисячі

Boston Dynamics виставили собак-роботів на продаж. Вартість моделі — $74,5 тисячі

Вперше Boston Dynamics представили модель у 2015 році.


[ads-pc-2]

Американська інженерна компанія Boston Dynamics виставила на продаж моделі собак-роботів Spot. Замовити роботизовану собаку можна за 74,5 тисячі доларів. 

Раніше робота використовували виключно «внутрішніми і міжнародними компаніями та дослідницькими установами». 

Собака-робот може бігати, підніматися по сходах і навіть нагадувати людям про необхідність соціальній дистанції, повідомляє CNN. Робот має камери замість очей, що забезпечують 360-градусний огляд. Він захищений від пилу і води і може працювати при температурах від -4 до 113 градусів за Фаренгейтом (від -20℃ до +45℃).

«Поєднання складного програмного забезпечення Spot і високопродуктивного механічного дизайну дозволяє роботу виконувати складну або небезпечну роботу замість людини», — заявив Марк Райберт, засновник Boston Dynamics. «Тепер ви можете використовувати Spot для підвищення безпеки людей і виконання завдань, де традиційна автоматизація не була успішною».

Вперше Boston Dynamics представили Spot у 2015 році. Відео-презентація зібрала понад 7 мільйонів переглядів, а додаткові відеоролики про Spot продовжували привертати увагу протягом багатьох років. 

Компанія Boston Dynamics розпочала свою діяльність в 1992 році як відділення при Массачусетському технологічному інституті. У 2013 компанію придбав Google, який продав її японській фірмі SoftBank у 2017 році.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: