Меню & пошук

Inspired Books: “Високі технології роботи з клієнтами”

Inspired Books: “Високі технології роботи з клієнтами”

[ads-pc-2]

Inspired Books: “Високі технології роботи з клієнтами”

Ви придумали гарний продукт, почали продавати його через власну крамничку чи через якогось партнера (більш досвідченого та іменитого): наприклад, це будуть футболки чи сувенірні квіти. Чи оригінальні шкарпетки. Чи просто в’язані шапки, кашне та светри. І тут ви розумієте, що ваші продажі йдуть не так добре, як хотілося, що продуктом зацікавились зовсім інші люди, справа йде повільно, а відгуки не такі позитивні, як ви того прагнули. Натхненна ідея та її, здавалося б,  непогана реалізація починають обростати проблемами та суперечностями. Як догодити клієнтам, одночасно при цьому зробивши справу, яка вас надихає, прибутковою?

Найбільш вдячним та постійним вашим клієнтом і замовником може стати – і здебільшого стає – випадкова людина. Як цю випадковість перетворювати на закономірність і як працювати з клієнтами, розповідає книга Міки Соломона “Високі технології роботи з клієнтами”. У черговий раз можна пошкодувати, що українською таких книг не перекладають, тому доводиться читати хороші переклади російською (знаю-знаю, зараз почнете закидати про оригінал, але чимало людей, кому ця книга потрібна для власної справи чи перетворення хобі на прибуткову торгівлю сувенірами чи оригінальними виробами, на жаль, не в такому обсязі володіють англійською, аби читати в оригіналі).

Чисті аркуші, які завжди є наприкінці книг від “Манн, Іванов та Фербер”,  із поміткою “Для нових ідей” тут згодяться на всі 100%: нових ідей та корисних цитат можна записати і справді чимало. Фахівець з маркетингу переплавив свій досвід на книгу, в якій немає “води”, натомість багато цікавих спостережень та порад для тих, хто розуміє, що Інтернет назавжди змінив практику торгівлі та зворотного зв’язку із клієнтами; а отже, діяти старими звичними методами та нав’язувати своє бачення замовникам та покупцям вже не просто неефективно, а й небезпечно для бізнесу.

Inspired Books: “Високі технології роботи з клієнтами”

У наш цифровий час зростає важливість передбачати потреби та пропонувати засоби їх задоволення ще навіть до того, як клієнт сформує їх подумки. Автоматизація, цифрові комунікації, нові медіа та приємний і зрозумілий дизайн здатні зробити для вашого бізнесу набагато більше, аніж усі рекламні бюджети та маркетологи світу.

Крім того, книга на практичних прикладах показує, наскільки важливим є самообслуговування та відсутність нав’язливості для сучасного покупця. Ви дізнаєтесь, в чому полягає успіх продажів у таких брендів як Zappos, Apple, Google; чому варто скорочувати число “кліків” мишкою для інтернет-магазинів та онлайн-послуг; і як варто вчити тих, хто працює з вашими покупцями, аби і в тих, хто обслуговує, і в тих, хто купує, були мотивація та взаємоповага.

Хочете, аби ваші клієнти були задоволеними – чи ви робите м’які іграшки, чи відкрили власну кав’ярню – читайте і використовуйте книгу Міки Соломона.

Придбати книгу “Високі технології роботи з клієнтами”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

4 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: