Меню & пошук

Вільна школа журналістики: осінній курс

Вільна школа журналістики: осінній курс

[ads-pc-2]

nhCYQNZrDBA

З 19 по 22 вересня у Києві пройде інтенсивний курс лекцій та майстер-класів Вільної школи журналістики. Програма присвячена молодим та іноваційним медіапроектам. Герої школи – не лише метри вітчизняного медіа бізнесу, а й молоді медійники: редактори The Village, Esquire, автор iPad додатку для Forbes.ua, куратор інфографіки та візуалізації даних на Texty.org.ua.

“Програма створювалась для молодих медійників та бажаючих запустити свій медіа startup проект. Майстер-класи з графічного дизайну та інфографіки, заняття з копірайтингу, лекції з медіаменеджменту та зустрічі з успішними молодими медійниками – це ядро нової програми”, – розповідає засновник та куратор школи Дмитро Раімов.

Програма розрахована на 4 дні і складається з 30 лекцій та майстер-класів. По завершенню відкривається можливість пройти стажування у викладачів в редакціях. А для найуспішніших за результатами творчих робіт – турне до Європи з відвідуванням провідних редакцій.

П’ятнадцять випускників осінньої школи відвідають Варшаву, Берлін, Брюссель, Антверпен, Кельн, Лейпциг, Краків. Познайомляться з роботою Сейма Республіки Польща, Бундестагом Федеративної Республіки Німеччина, Європейським парламентом та Єврокомісією. Зустрінуться з редакторами провідних європейських ЗМІ. Подорож проводиться вже вдруге – завдяки підтримці Інституту української політики.

Докладний склад викладачів і теми занять вказані на сайті: www.journalism.org.ua

Для участі у програмі заповніть реєстраційну форму. Кількість місць обмежена – всього 50 чоловік.

3 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: