Меню & пошук

Глобальне споживання цукру зменшилося під час карантину — дослідження

Глобальне споживання цукру зменшилося під час карантину — дослідження

Вперше за 40 років.


[ads-pc-2]

Через карантин і закриття закладів харчування по всьому світу, попит на цукор впав вперше за чотири десятиліття, повідомляє Bloomberg. Продажі солодких напоїв і кондитерських виробів в таких компаніях як Coca-Cola і Nestle впали, і, хоча економіка знову відновлюється, поки незрозуміло, як швидко попит відновиться через падіння доходів і рівня зайнятості.

Дослідження проводила компанія Czarnikow, яка спеціалізується на поставках продуктів, що містять цукор. За даними компанії, споживання цукру зменшилося на 1,2% за 2019-2020 роки. Тільки за перші три тижні квітня обсяги продажів Coca-Cola впали приблизно на 25%.

«Якщо ви підете в кіно, ви, ймовірно, вип’єте літр або навіть більше газованої води, поки йде фільм, але, на нашу думку, люди не будуть пити цілий літр газованої води під час перегляду Netflix», — каже Бен Сід, аналітик з Czarnikow в Лондоні. 

За останні роки попит на солодке почав сповільнюватися через те, що країни вводять додаткові податки на солодкі напої, а лікарі закликають зменшувати споживання цуку через проблеми з ожирінням. 

Однак, аналітики прогнозують, що з пом’якшенням карантину споживання цукру зросте вже наступного року. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: