Меню & пошук

Facebook створює власну криптовалюту

Facebook створює власну криптовалюту

Користувачам платитимуть за перегляд реклами


[ads-pc-2]

Соціальна мережа Facebook планує запустити власну криптовалюту. Керівництво компанії вже зустрілося з представниками Visa, Mastercard та іншими фінансовими компаніями щодо розвитку проекту. ТОП-менеджмент сподівається забезпечити інвестиції в нову валюту розміром близько $1 мільярда – пише Gizmodo з посиланням на дані Wall Street Journal.

За інформацією джерел WSJ, у Facebook також провели ряд зустрічей з фінансовими корпораціями. Обговорювали створення єдиної валюти на основі особистих даних та активностей, якими б можна було розраховуватися в соцмережах та в інтернеті.

Криптовалюта працюватиме за аналогією до того, як користувачі обмінюють доступ до своїх облікових даних на реєстрацію в різних системах, службах чи сайтах. Тільки тепер ця інформація конвертуватиметься в електронні гроші.

«Як і багато інших компаній, Facebook вивчає способи використовувати силу блокчейн-технологій», – заявив представник компанії.

Крім того, соцмережа «платитиме» користувачам за перегляд відео та рекламних роликів. У WSJ відзначають: прихід Facebook на ринок криптовалют суттєво змінить розподіл сил та головних гравців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: