Меню & пошук

У США фермерський стартап продає продукцію, вирощену роботами

У США фермерський стартап продає продукцію, вирощену роботами

На ІТ-фермі росте базилік, щавель та салат


[ads-pc-2]

Фермерський стартап зі США Iron Ox розпочав перші продажі зелені, за якою доглядали роботизовані механізми. Наразі клієнтам доступні три види рослин: базилік, червоний щавель та салат, пише The Verge.

Зелень продають у магазині «Bianchini’s Market» в Сан-Карлосі. Він спеціалізується на місцевих і органічних продуктах.

Власник магазину, прочитавши матеріал про стартап, попросив провести йому екскурсію виробництвом. Після неї запропонував продавати вирощену роботами продукцію у своєму магазині. Тим паче що ферма розташована на відстані одного кілометра від міста.

«Ми заохочуємо продаж продуктів, створених неподалік, тобто локальних. А Iron Ox вирощують свою зелень майже біля нашого подвір’я», – розповів директор магазину в коментарі San Francisco Chronicle.

Iron Ox стала однією з перших компаній у світі, яка максимально автоматизувала трудомісткі роботи в сільському господарстві. Наразі там використовують комбінацію з робототехніки, гідропонних чанів і автономних систем, що самостійно переносять продукцію.

mover lifting grow module

Check out this birds-eye view of our 1,000 lb mover robot (Angus) lifting one of our grow modules. #IronOxAtWork #FutureOfFarming

Опубліковано Iron Ox Четвер, 13 грудня 2018 р.

Однак засновники стартапу стверджують: повної автономії компанії не вдалося досягти. Робітники все ще самі висаджують саджанці та пакують вирощені рослини. Натомість роботи підтримують зелень, поки вона росте: поливають, слідкують за світлом, ґрунтом та станом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: