Меню & пошук

Артбук: ілюстрації Анни Демченко

Артбук: ілюстрації Анни Демченко

«Ілюстрація − це мова та спосіб комунікації. Не малюєш − мовчиш»


[ads-pc-2]

«Артбук» – це рубрика про цікавих українських представників візуального мистецтва, тих, хто працює в області ілюстрації, фотографії, шрифта, колажів, дизайну тощо.


 

В рубриці «Артбук»  художниця та ілюстраторка Анна Демченко. Анна навчалась в Харківскій державній академії дизайну та мистецтв на кафедрі графічного дизайну. В період навчання почала працювати в шведській компанії, малювала сторіборди та робила анімаційні ролики для Sony Ericsson, Coca cola, Cafe Creme та ін. Потім працювала дизайнером в IT компанії, була фрилансером.


На мій погляд, щоб зробити внесок в сучасне візуальне мистецтво, треба дивитись навколо та багато малювати. Тому що малюнок, ілюстрація − це мова та спосіб комунікації. Не малюєш − мовчиш. Не ми робимо зміни нашим мистецтвом, а зміни в нас змінюють наші малюнки.
Зараз я багато малюю «для себе» та спостерігаю за собою, мені цікаво. Пропрацювавши 4 роки веб дизайнером повернулася до паперу. Полюбила портрети, шукаю персонажі в людях. Можу надихнутись фільмом, або якоюсь історією людини (приклад – фільм «Темпл Грандін», або постер з Йоко Оно та Джоном Леноном з фразою «Don’t hate what you don’t understand»). Також малюю історії акварелю та олівцем. Працюю над власним проектом − дитяча книжка.


Портрети

 

Історії

 

Чорно-білі ілюстрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: