Меню & пошук

Данія дозволить в’їзд іноземцям, яких розлучили з коханими через карантин

Данія дозволить в’їзд іноземцям, яких розлучили з коханими через карантин

Однак, необхідно буде представити докази стосунків.


[ads-pc-2]

Данія послабила свій прикордонний контроль з іншими скандинавськими країнами і Німеччиною. Влада країна дозволила в’їзд тим, хто може довести, що перебуває у романтичних стосунках  з кимось з місцевих жителів щонайменше шість місяців. Про це повідомляє Reuters. 

Уряд заявив, що протягом декількох днів такі іноземці зможуть представити письмову заяву про надання дозволу на в’їзд.

«Якщо ви говорите, що ви перебуваєте у стосунках, і викладете це в письмовій формі, цього достатньо», — заявив міністр юстиції Нік Хеккеруп.

Поліція також повідомила, що пари повинні будуть показати текстові повідомлення, спільні фотографії або особисту інформацію про свого партнера. 

Це викликало протест зі сторони законодавців з вимогою збереження  конфіденційності. 

«Я ніколи не чув про країну, де в’їзд вимагає показати інтимні тексти чи фотографії. Ми нарешті дозволили парам відвідувати один одного, але не скасували право на недоторканність приватного життя», — заявив Крістіан Хегард з Соціал-ліберальної партії в Twitter.

«Вони можуть принести з собою фотографію або любовний лист. Я розумію, що це дуже інтимні речі, адже рішення про допуск іноземця залежить від судження окремого співробітника поліції», — сказав заступник директора Аллан Далагер Клаузен.

14 березня Данія закрила свої кордони через поширення коронавірусу. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: