Меню & пошук

Емма Вотсон розповіла, що перебуває «у стосунках з собою». Чому новий термін усі обговорюють

Емма Вотсон розповіла, що перебуває «у стосунках з собою». Чому новий термін усі обговорюють

Акторка показала новий погляд на самотність


[ads-pc-2]

Акторка й активістка Емма Вотсон в інтерв’ю виданню Vogue розповіла, що знаходиться «у стосунках з собою» (self-partnered). Новий термін став приводом для суперечок у соцмережах й у ЗМІ – пише The Guardian.

В інтерв’ю Емма говорила про власні відчуття щодо наближення 30-річчя, а також про усвідомлення того, що можна бути щасливою без пари. Свій стан вона назвала self-partnered. Це означає, що акторка ходить на побачення, але не має серйозних стосунків ні з ким.

Новий термін почали активно обговорювати в соцмережах. Частина людей схвалює його, бо він наголошує на тому, що найважливіші стосунки в житті – з собою. Інша частина каже, що це тільки підсилює стигму самотності, адже термін нібито наголошує на необхідності партнера.

«Цитата Емми Вотсон про #selfpartnered насправді абсолютно дивовижна, адже вона робить акцент на тому, щоб мати стосунки із собою, а не відсутність стосунків з кимось іншим»

«Навіщо змінювати термін самотність, якщо ми справді відчуваємо себе впевнено, не потребуючи партнера? #SelfPartnered звучить для мене як ще більша стигматизація».

Колумністка The Guardian пише, що термін self-partnered може вдало замінити термін «одинак» чи «самотня людина». Він не наголошує на пошуку партнера, але й не вказує на те, що людина відмовляється від стосунків. Основний акцент self-partnered у тому, що людина фокусується на собі та намагається краще себе пізнати.


Чому бути самотніми нормально

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: