Меню & пошук

У Великобританії виходить перший у світі графічний роман, створений безхатьками

У Великобританії виходить перший у світі графічний роман, створений безхатьками

Весь прибуток від продажу книги розділять між її авторами і благодійною організацією.


[ads-pc-2]

У Великобританії виходить перший у світі графічний роман «The Book of Homelessness», створений безхатьками, пише The Guardian. Нова книга, яка фінансується коштом краудфандингу, має кинути виклик сприйняттю безхатьків і змінити життя її авторів.

«На безхатьків легко дивитися зверхньо», — каже один з авторів книги Мітчел, який майже три роки жив на вулицях в центрі Лондона. «Нас не вчать поважати один одного у суспільстві, і якщо у нас є причина ігнорувати людей, ігнорувати інших — це як за замовчуванням».

Безхатьки поділилися своїми історіями у книзі через власні малюнки, вірші та фотографії. Крім цього, книга пояснює шлях до бездомності, зокрема через зґвалтування, сексуальне насильство, зловживання наркотиками і проблеми у сім’ї. Проєктом керує Маріс Камбер — засновниця благодійної організації Accumulate, яка називає себе «школою мистецтв для бездомних».

«Я не хотіла, щоб це був графічний роман про якогось безхатька, створений кимось, хто не є бездомним», — говорить вона. «Суть полягала в тому, що у нас були люди, які розповідають свою власну історію у тій формі, в якій вони хочуть її розповісти».

«Існує так багато помилок і стереотипів про бездомних, і вони хотіли сказати, що це неправда: тут інша правда», — додає Камбер.

Весь прибуток від продажу книги розділять між її авторами і Accumulate. 

Раніше Бенксі створив різдвяне графіті, яке акцентує увагу на проблемі безхатченків. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: