Меню & пошук

Фанати Met Gala проведуть бал у Twitter

Фанати Met Gala проведуть бал у Twitter

Їхня мета − створити «онлайн-простір, де панує фантазія і немає місця для непрактичності».


[ads-pc-2]

Щорічний бал Інституту костюма Met Gala планували провести в травні в Нью-Йорку, але перенесли на невизначений термін через пандемію коронавірусу. Втім, на аккаунті High Fashion Twitter з’явився анонс віртуального балу Met Gala, який відбудеться 4 травня.

«Незважаючи на те, що офіційний Met Gala відклали на невизначений термін, ми в High Fashion Twitter оголошуємо, що бал все ж відбудеться в Twitter у перший понеділок травня. З огляду на занепокоєння та стрес, викликані спалахом COVID-19, ми вважаємо, що проведення нашого Met Gala буде правильним рішенням. Сподіваємося, що ця подія стане маленьким джерелом радості та єдності для нашої спільноти», − розповіли організатори віртуального балу.

У своєму акаунті High Fashion Twitter опублікували запрошення і уточнили, що віртуальний бал продублює тему реального − цього року це поняття часу в моді (About Time: Fashion and Duration). Учасники High Fashion Twitter також відсвяткують 150-річчя Музею мистецтва Метрополітен, де кожного року проводять Met Gala.

Щоб потрапити до списку гостей віртуальної «червоної доріжки», потрібно заповнити спеціальну форму, а також взяти участь як мінімум в одному з челленджів High Fashion Twitter.

Аккаунт High Fashion Twitter не пов’язаний з офіційними представниками Інституту костюма та організаторами Met Gala. Щороку учасники спільноти збираються під час перегляду Met Gala для обговорення образів на червоній доріжці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: