Меню & пошук

В якій країні живуть найбільш залежні від інтернету люди?

В якій країні живуть найбільш залежні від інтернету люди?

[ads-pc-2]

Ss_9c4B7KhQ

Консультативна компанія ATKearney опублікувала результати свого нового дослідження на тему того, в яких країнах люди проводять найбільше свого часу в інтернеті. Несподівано для всіх, лідером з онлайн-залежності виявилась Бразилія

Дослідження проводилося серед жителів десяти країн, що лідирують за кількістю інтернет-користувачів. У кожній країні фахівці опитали приблизно тисячу респондентів. До трійки лідерів інтернет-залежних країн також потрапили Нігерія та Південна Африка:

brazilians-spend-the-most-waking-hours-on-the-internet-people-who-are-online-at-least-once-an-hour_chartbuilder

У ході дослідження були опитані люди, які використовують інтернет хоча б один раз на тиждень. Більшість респондентів – молоді люди, 64% у віці 45 років або молодше. У цьому огляді, 51% бразильських користувачів інтернету заявили, що вони були онлайн протягом усього дня, і 20% використовували інтернет більш ніж в 10 разів в день. Це і не дивно, зважаючи на те, що Бразилія – друга в Латинській Америці за поширеністю смартфонів, і поступається лише Мексиці. Близько сто мільйонів бразильців використовували інтернет в 2013-му році.

Найбільш популярною складовою онлайн-перебування серед топових країн виявились соцмережі:

how-people-worldwide-spend-their-time-on-the-internet-social-networks-entertainment-shopping_chartbuilder

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: