Меню & пошук

Анджеліна Джолі зніме байопік про британського військового фотографа Дона МакКаліна

Анджеліна Джолі зніме байопік про британського військового фотографа Дона МакКаліна

МакКалін виступить одним з виконавчих продюсерів стрічки.


[ads-pc-2]

Акторка, режисерка та посол доброї волі ООН, Анджеліна Джолі зніме байопік про легендарного британського військового фотографа Дона МакКаліна «Unreasonable Behaviour» (Безрозсудна поведінка), пише Deadline. Стрічка заснована на однойменній автобіографії МакКаліна 2002 року. МакКалін найбільше відомий своїми чорно-білими знімками війни у В’єтнамі і Камбоджі під час роботи у газетах The Observer і Sunday Times.

Продюсерами фільму стануть Том Гарді й Дін Бейкер. А МакКалін виступить одним з виконавчих продюсерів. Сценарій напише номінант на премію BAFTA  Грегорі Берк.

Сюжет стрічки — біографія знаменитого британського військового фотографа з часів його життя у бідному військовому Лондоні до роботи в одних з найнебезпечніших зон бойових дій у світі.

«Я рада, що у мене є шанс екранізувати життя Дона МакКаліна», — сказала Джолі у своїй заяві. «Мене привабило його унікальне поєднання безстрашності і людяності — його абсолютна прихильність свідченням правди про війну, а також його співчуття і повага до тих, хто страждає від її наслідків. Ми сподіваємося зняти фільм, який буде таким же безкомпромісним, як фотографії Дона, про незвичайних людей і події, свідком яких він став, а також про злети й падіння унікальної епохи в журналістиці».

МакКалін додав: «Подивившись останній фільм Анджеліни про Камбоджу (і провівши там стільки часу під час війни), я був дуже вражений тим, як вона зробила таке потужне і точне уявлення про це місце у той час».

У 2017 році Джолі випустила стрічку «Спочатку вони вбили мого батька» про часи правління Червоних кхмерів у Камбоджі. 

Раніше стало відомо, що Анджеліна Джолі та Amnesty International видадуть книгу для підлітків про їхні права. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: