Меню & пошук

Анджеліна Джолі та Amnesty International видадуть книгу для підлітків про їхні права

Анджеліна Джолі та Amnesty International видадуть книгу для підлітків про їхні права

Книга вийде у вересні 2021 року у Великій Британії.


[ads-pc-2]

Акторка та посол доброї волі ООН, Анджеліна Джолі разом з неурядовою правозахисною організацією Amnesty International видасть книгу для підлітків про їхні права, пише Daily Mail. До написання книги також долучиться адвокатка Джеральдіна Ван Бюрен, яка працювала над Конвенцією ООН 1989 року про права дитини.

Книга «Знай свої права (і заявляй про них)», яка підійде підліткам до 18 років, опише  методи протидії дезінформації і порушенню прав, історію прав дитини і чому молоді важливо знати свої права.

Джолі та Amnesty International вирішили співпрацювати після того, як помітили, що багато молоді вийшли протестувати за збереження екології, долучилися до руху Black Lives Matter або підтримують інші ідеї, не знаючи своїх прав.

«Ми повинні дати їм інструменти, щоб посилити їхню боротьбу і дати їм сили. Amnesty, Джеральдіна і я сподіваємося, що ці книги потраплять в руки молодих людей і стануть для них дороговказом, який вони зможуть носити з собою і використовувати. Не тільки для того, щоб проінформувати їх, але і для того, щоб активізувати їх і служити джерелом довідкової інформації там, де це необхідно», – коментує вихід книги Джолі.

Книга вийде у вересні 2021 року у Великій Британії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: