Меню & пошук

Білл Гейтс став «Таємним Сантою» для користувачки Reddit

Білл Гейтс став «Таємним Сантою» для користувачки Reddit

41 подарунок важить 37 кг.


[ads-pc-2]

Сервіс Reddit щорічно проводить гру «Таємний Санта», коли користувачі можуть обмінятися подарунками. До гри вже декілька років долучається Білл Гейтс, засновник корпорації Майкрософт. Цього року він став Сантою для 33-річної Шелбі. Гейтс детально вивчив інтереси дівчини: улюблені книги, ігри й фільми. Подарунок від Гейтса важив 37 кг. Усього він прислав Шелбі 41 подарунок. 

Серед подарунків є конструктор LEGO з Хогвартсом з «Гаррі Поттера», різдвяний ковпак у стилі «Гаррі Поттера», кілька упаковок печива «Oreo», рукописна копія книги «Великий Гетсбі» з відсканованими рукописними нотатками автора, сувеніри з серіалу «Твін Пікс», «Зоряні війни» й багато іншого.

Також Гейтс зробив пожертву у фонд «Американська асоціація серця» на честь матері Шелбі, яка померла в березні 2019 року. Про це він написав у листівці, вкладеній в один з пакунків: «Я знаю, що жоден подарунок не зможе компенсувати втрату когось такого важливого для вас. Мені було дуже шкода чути про вашу маму, і я зробив пожертву «Американській асоціації серця» в пам’ять про неї».

«Я завжди думала, що було б дуже круто пограти в «Таємного Санту» з ним (Біллом Гейтсом), але я ніколи не очікувала, що це станеться зі мною», — сказала Шелбі. 

Про всі подарунки Шелбі розповідає на своїй YouTube-сторінці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: