Меню & пошук

Білл Гейтс став «Таємним Сантою» для користувачки Reddit

Білл Гейтс став «Таємним Сантою» для користувачки Reddit

41 подарунок важить 37 кг.


Сервіс Reddit щорічно проводить гру «Таємний Санта», коли користувачі можуть обмінятися подарунками. До гри вже декілька років долучається Білл Гейтс, засновник корпорації Майкрософт. Цього року він став Сантою для 33-річної Шелбі. Гейтс детально вивчив інтереси дівчини: улюблені книги, ігри й фільми. Подарунок від Гейтса важив 37 кг. Усього він прислав Шелбі 41 подарунок. 

Серед подарунків є конструктор LEGO з Хогвартсом з «Гаррі Поттера», різдвяний ковпак у стилі «Гаррі Поттера», кілька упаковок печива «Oreo», рукописна копія книги «Великий Гетсбі» з відсканованими рукописними нотатками автора, сувеніри з серіалу «Твін Пікс», «Зоряні війни» й багато іншого.

Також Гейтс зробив пожертву у фонд «Американська асоціація серця» на честь матері Шелбі, яка померла в березні 2019 року. Про це він написав у листівці, вкладеній в один з пакунків: «Я знаю, що жоден подарунок не зможе компенсувати втрату когось такого важливого для вас. Мені було дуже шкода чути про вашу маму, і я зробив пожертву «Американській асоціації серця» в пам’ять про неї».

«Я завжди думала, що було б дуже круто пограти в «Таємного Санту» з ним (Біллом Гейтсом), але я ніколи не очікувала, що це станеться зі мною», — сказала Шелбі. 

Про всі подарунки Шелбі розповідає на своїй YouTube-сторінці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: