Меню & пошук

Дочка Мартіна Скорсезе обгорнула подарунок батькові в папір із зображенням героїв Marvel

Дочка Мартіна Скорсезе обгорнула подарунок батькові в папір із зображенням героїв Marvel

Режисер відомий критикою фільмів Marvel.


[ads-pc-2]

Дочка режисера Мартіна Скорсезе, Франческа Скорсезе, виклала сторіз, на якому зображений подарунок батькові, обгорнутий у папір із зображенням героїв Marvel.

Так дівчина потролила батькову критику фільмів Marvel. У жовтні режисер, відомий роботами «Авіатор», «Відступники», «Острів проклятих», «Ірландець»,  сказав, що фільми Marvel «не є кіно». Він стверджував, що величезні франшизи у вигляді коміксів є скоріше атракціонами тематичного парку, ніж спробами передати «емоційний, психологічний досвід». А в листопаді Скорсезе написав колонку в The New York Times, де детально аргументував свою позицію. 

Згодом Франческа пояснила, що це був лише жарт: «Він думав, що це весело: у нас є такі стосунки, коли ми дражнимо одне одного й хочемо змусити одне одного посміятися».

У відповідь на сторіз Франчески режисер «Вартових галактики» й продюсер «Месників» Джеймс Ганн написав: «Це дозволило мені відчувати себе трохи менш збентеженим через те, що племінник загорнув мій подарунок у папір з «Островом проклятих».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: