Меню & пошук

Inspired Books: “Легкий спосіб перестати відкладати справи на потім”

Inspired Books: “Легкий спосіб перестати відкладати справи на потім”

[ads-pc-2]

Inspired Books: “Легкий спосіб перестати відкладати справи на потім”

Нейл Фьоре – автор, чия книга допоможе вам у випадку, коли ви ще ніяк не можете позбутись найприкметнішого синдрому ХХІ століття: прокрастинації. Якщо ви і досі вважаєте, що нове життя варто починати “з понеділка” – а наприкінці тижня вас обсідають скрушні думки про те, як багато ви знову не встигли, – тоді вам точно час читати цю книгу.

Йдеться про одну із знакових новинок від “МИФ” 2013 року для справжніх “завтраменів” та “якось-потім-вуменів.” Якщо вже і поради з цієї книги не допоможуть вам побороти “гору” накопичених незавершених справ – тоді вам потрібно або кардинально змінювати сферу діяльності, або… ще раз перечитати книжку Нейла Фьоре :)

Одразу вам скажу: із тайм-менеджментом та плануванням продуктивності в мене самого величезні проблеми. Настільки величезними вони були, що в окремі дні нападав просто “ступор” перед перспективою “розгрібати усе це.” Планування та складання безкінечних списків із справами та завданнями почало забирати більше часу, аніж виконання самих завдань. Ряд подій в житті плюс проблеми із розподілом робочого та особистого часу на фрілансі – і як результат – майже повна втрата контролю за тим, куди і на що йде час протягом тижня. Як не дивно, але доволі прості поради із “Легкого способу” допомогли мені “розрулити” непросту ситуацію, що склалася.

Головні уроки книги:

1. Першопричини “трудоголізму” та прокрастинаціЇ – завжди у людській психології, у спробах наших захиститись від стресу та створити для себе зону комфорту.

2. Реверсивний календар (про його створення та використання в книзі йдеться детально) і поділ одного глобального дедлайну на низку “дрібніших” строків та завдань допоможуть вам подолати навіть “непідйомну” задачу.

3. Похвала від інших та від себе самого – це маленький, але вкрай важливий крок для формування постійної мотивації.

Inspired Books: “Легкий спосіб перестати відкладати справи на потім”

4. Робочий день – не довше 5 годин. 1 завдання – не більше 30 хвилин. 1 день на тиждень має бути 100% вихідним за будь-яких умов. Для більшої ефективності поєднуйте роботу та розваги / заохочення.

5. Тимчасовий регрес в роботі чи труднощі не мають перетворюватись на внутрішній конфлікт та відмову від реалізації задуманого.

6. Записуйте свої ідеї, що виникають “по ходу” виконання тих чи інших завдань. Це допомагає знизити частоту та силу впливу відволікаючих факторів.

7. Спробуйте візуалізацію та вправи на підвищення концентрації. Часто – допомагає вийти зі “ступора.”

8. Завжди ставте досяжні та досяжні цілі – і не доведеться надлишково нервувати.

Кому читати цю книгу? Студентам, менеджерам, офісним працівникам, творчим особистостям та фрілансерам. Усім, хто часто стикається із проблемою “загубленого часу” та синдромом “я-нічого-не-встигаю.”

Придбати новинку можна в магазині Kniga.biz.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

7 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: