Меню & пошук

Insta-репортаж: Як святкували «День мертвих» в Латинській Америці

Insta-репортаж: Як святкували «День мертвих» в Латинській Америці

День свята, а не скорботи


[ads-pc-2]

Зібрали найкращі фото з Instagram із яскравих святкування «Дня Мертвих» або Día de los Muertos в Мексиці, Нікарагуа, Сальвадорі, Гватемалі та Гондурасі.


Традиція святкування Día de los Muertos розпочалася ще в часи заселення Мезоамерики (прим. − Mesoamerica, Середня Америка) першими відомими нам індіанськими племенами. Мезоамерика включала в себе землі від Нікарагуа на півдні до центральної частини Мексики на півночі. Традиція жили протягом кількох тисяч років серед племен ольмеків, сапотеків, майя та ацтеків. До іспанського завоювання континенту свято припадало на серпень,  після збору врожаю маїсу та гарбузів. Саме врожай був частиною підношень померлим. Після приходу конкістадорів, католицька церква перенесла свято на 1 та 2 листопада.

Цей день був і залишається святкуванням, а не поминками. В Мексиці Día de los Muertos − національне свято. Мексиканці влаштовують костюмовані паради, зводять домашні вівтарі, на них ставлять фото померлих, їхні речі, улюблену їжу і напої. Могили родичів прикрашають квітами, серед яких переважають чорнобривці (Прим. − Flor de Muertos − квітка мертвих). За переказами, душі покійних в цей день отримують дозвіл відвідати світ живих.

Зібрали найяскравіші фото з Día de los Muertos 2018, дивись як це було!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: