Меню & пошук

Charli XCX і Курган feat. Агрегат (але не альбом Каньє): 5 треків вересня

Charli XCX і Курган feat. Агрегат (але не альбом Каньє): 5 треків вересня

Що ми слухали цього місяця


[ads-pc-2]

Inspired розповідає про треки, якими запам’ятався вересень.


Francis and the Lights – Take Me To The Lights

Коли вокальний мінімалізм не працює, у Francis and the Lights виходять треки, як на останньому альбомі Chance The Rapper. Коли ж це все працює, виходить щось таке, де навіть партії Джастіна Вернона (Bon Iver) і Каньє Веста тільки підсилюють пісню. 


M83 – Feelings

 

M83 повернулися – і це варто було зробити хоча б для того, щоб режисер Бернар Мандіко зняв для них серію кліпів.


Charli XCX feat. Трой Сіван – 2099

Обкладинку нового альбому Charli XCX не можна показувати в прямому ефірі на загальнонаціональному телебаченні через відвертість. Голу душу Шарлотта Еммі Ейчісон виставляє і в новій музиці, а на контрасті грає запродакшеним автотюном і спільною роботою з Троєм Сіваном.


Ліам Ґаллагер – One Of Us

Хто б міг подумати, що перший крок назустріч зробить Ліам? У синглі з нового альбому Why Me? Why Not він залучає сина Джина та гітариста Yeah Yeah Yeahs Ніка Зіннера, щоб протягнути руку брату Ноелу. Усі ці роки молодший Ґаллагер намагався відтворити якщо не звук, то хоча б дух Oasis – і в моменти примирення він до цього значно ближчий, ніж у більш войовничих треках.


Курган feat. Агрегат & Даша Астаф’єва – Габелі

Щойно ми почали забувати, що у Кургана й Агрегата є не лише старий запас класики та літні хіти, вони нагадали, що вміють створювати і хіти осені. Курган повертається до пори, яка надихнула його на нетлінку «Соплива осень», Агрегат вбивають лайном про «жука скарабея в мірє машин», а Даша Астаф’єва заокруглює кліп як самостійне художнє висловлювання. Зрештою, всім нам рано чи пізно прийдуть габелі.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: