Меню & пошук

Українська команда стала переможцем конкурсу арт-інсталяцій на фестивалі Sziget

Українська команда стала переможцем конкурсу арт-інсталяцій на фестивалі Sziget

[ads-pc-2]

1

Українська команда стала переможцем конкурсу арт-інсталяцій на фестивалі Sziget, який відбудеться в середині серпня у Будапешті. Їхній проект під назвою Light My Fire потрапив до фіналу та отримав запрошення виставитись на самому фестивалі через два місяці.

Конкурс Art Of Freedom, про який ми писали раніше, стартував у березні: організатори фестивалю Sziget щороку запрошують тисячі художників, митців та інших креативних людей долучитись до створення атмосфери свята, створивши арт-інсталяцію на будь-яку тематику. Збір заявок проводився у кількох категоріях: перша – це гігантські інсталяції, розміром з невеликий будинок, друга – великі знакові роботи, та третя – декоративні інсталяції.

Українці перемогли у третій номінації з проектом Light My Fire. Інсталяція складається з фігур відомих персонажів – Чарлі Чапліна, Мерілін Монро та інших знаменитостей. Всі фігури оснащені діодною підсвіткою, яка спалахує від дотику і в темряві. На зворотній стороні розміщуються цитати героїв.

Команда отримала запрошення від організаторів Sziget виставити свій проект на самому фестивалі. За словами організаторів, їм залишилось лише знайти кошти для того, щоб виготовити всі інсталяції у стислі терміни, тому зараз вони шукають спонсорів та партнерів, які могли б допомогти їм у цьому. Це хороша можливість для українських брендів розповісти про себе на європейському фестивалі, який щороку збирає понад 300 000 відвідувачів з десятків країн світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

106 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: