Меню & пошук

Додатки тижня: для бігу, ходьби та велоспорту

Додатки тижня: для бігу, ходьби та велоспорту

Три додатки для бігу для досвідчених спортсменів і початківців


[ads-pc-2]

Inspired розповідає про корисні додатки для iOS та Android, які здатні покращити якість життя. Цього разу підбираємо додатки, які допомагають правильно бігати, відстежувати прогрес і досягати спортивних цілей.

Nike+ Run Club

Цей додаток підійде як для новачків у бігу, так і для тих, хто готується до наступного марафону. У ньому можна відслідковувати, скільки кілометрів вдалося здолати протягом пробіжки, переглянути маршрут, темп, відслідковувати рівень пульсу та аналізувати свій прогрес. Також під час пробіжки можна слідкувати за картою.

Додаток пропонує персоналізовані програми тренувань, рекомендації тренерів і досвідчених бігунів. Для того, щоб заохотити користувачів бігати більше, розробники додали систему бейджів і нагород за пройдені дистанції. Наприклад, можна встановити для себе ціль бігати щодня протягом трьох тижнів або за місяць здолати якусь кількість кілометрів. Якщо цілі вдалося досягнути, додаток нагородить наполегливого користувача бейджем.

Крім цього, Nike+ Run Club можна використовувати як соціальну мережу, ділитися досягненнями і фотографіями з друзями. А ще за бажанням можна порівнювати свої результати з результатами друзів та змагатися між собою в рейтингах успішності.

Runkeeper

Застосунок дозволяє відслідковувати біг, але підходить також і для ходьби, велоспорту, пішого туризму, лижного спорту, сноубордингу, катання на ковзанах, плавання та скандинавської ходьби. Для кожної з цих багатьох активностей є окремий режим. Тут можна слухати інструкції тренера в навушниках або тренуватися під улюблену музику, яка вмикається прямо з додатку.

За бажанням, можна обрати вид тренувань – для початківців, підтримання форми або підготовки до забігу. Також можна брати участь в групових челенджах або ставити собі персональні спортивні цілі. Для того, щоб отримати аналітику, доведеться заплатити 10$ на місяць або 40$ на рік, але в такому разі додаток покаже не лише статистику тренувань і дистанцій, а й кількість витрачених калорій.

Sports Tracker

Цей додаток також дозволяє відслідковувати не лише біг, а й ходьбу, їзду на велосипеді та лижний спорт. Свою історію тренувань можна записувати у щоденнику, а за чужою – слідкувати на профілях користувачів. Наприклад, для додаткової мотивації можна підписатися на популярних спортсменів або ж слідкувати за успіхами своїх друзів, а ще – ділитися власними разом з фотографіями.

Додаток дозволяє відслідковувати такі показники як дистанція, кількість спалених калорій, середня швидкість бігу чи висота над рівнем моря під час тренування. А ще він показує нові маршрути для занять різними видами спорту.

Фото: обкладинка – unsplash, Nike+ Run Club, Runkeeper, Sports Tracker

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: