Меню & пошук

Фотопрофіль: Маріан Логойда

Фотопрофіль: Маріан Логойда

[ads-pc-2]

Фотопрофіль: Маріан Логойда

Маріан Логойда ­­– талановитий фотограф з міста Ужгород, який познайомився з професійною фотографією ще в дитинстві. Творча та чуйна натура йому завжди допомагала при створенні шедеврів. Я впевнена, що він далі буде «відшліфовувати» свою майстерність до найвищого рівня та досягне своєю мрії.

– Коли ви стали займатись фотографією?

–  У мене вітчим працював у фотостудії лаборантом, друкував фотографії. І більшу частину свого дитинства я провів з ним. Кожного дня я бачив, як проходять зйомки різних людей. Згодом і у мене з’явилась перша цифрова камера. Я виходив гуляти з друзями в місто та знімав все підряд. Так мене стали впізнавати та називати хлопцем, який всіх знімає. Проте професійним фото я став займатись близько трьох років тому, коли отримав кращу техніку та довіру від вітчима.

– Яка була перша фототехніка?

– Canon 300D. А зараз Nikon D90.

– Хто найчастіше стає героями ваших фото?

– Люди, які близькі мені по духу, з якими легко.

– Ви співпрацюєте з професійними моделями?

– В основному, це просто люди, які не мають ніякого відношення до модельного бізнесу. Але декілька разів доводилось знімати професійну модель.

– Відчуваєте різницю у процесі фотозйомки?

– Так, різниця звісно є. Модель знає, як позувати, як показати свої найкращі сторони. Кожен їхній рух є правильним та гарним.

– Чи пробували ви себе у ролі моделі?

– У ролі моделі мені подобається бути, але, зазвичай, так виходить, що знімаю себе сам, тому що нечасто-коли хтось може мене сфотографувати так, як мені подобається.

– Куди виставляєш свої роботи?

– Виставляю у групу на сайті Вконтакте, весільний сайт mywed та сайт 500px.com.

– Якими фотографами захоплюєтесь?

– JESSICA CLAIRE.

– Який у вас улюблений жанр фотографії?

– Портрет. Нові жанри напевне вже ні, хоча все можливе. Я ще багато чого не відрив у жанрі портрет, тому хочу вивчити його до кінця.

– Яка найбільш екстремальна фотосесія у вас була?

– У квартирі, де ми знімали, не було гарячої води. Дівчина лежала у ванні наповненій холодної водою з пов’язкою на очах. Вона повинна була зануритись під воду із заплющеними очима. Занурившись туди, їй стало страшно й вона перелякалась. Я дістав її звідти. Все закінчилось добре. Ті фото були варті того.

– Яким ви бачите майбутнє у своєї фотографії?

– Хочу більше зайнятись весільним фото і, все-таки, досягнути рівня закордонних весільних фотографів. Звісно, хочеться ще в майбутньому відкрити свою маленьку затишну фотостудію, проте мені більше подобаються фотографії, зроблені на вулиці, тому для мене студія буде як місце, де можна залишитись на самоті з фотографіями.

– Що ви порадите початківцям у цій справі?

– Побільше читати літератури про фотографію, переглядати фотографії своїх улюблених авторів.

– Розкажіть, будь ласка, детальніше, як виник ваш логотип?

– Мені дуже подобаються ластівки. Кожного року вони в мене вдома оселяться. Я люблю спостерігати за ними, підгодовую. От я і подумав, що моїм логотипом буде ластівка. Вона мені дуже близька до душі. Навіть хочу зробити собі тату.

– Що вас надихає?

– Музика, світ, який оточує, книжки, фільми, фотографії переглянуті в інтернеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: