Меню & пошук

Норвегія вирішила зробити редизайн паспортів

Норвегія вирішила зробити редизайн паспортів

[ads-pc-2]

Norwegianpassport_cover

Минулого місяця в інтернеті всі обговорювали нові пікселізовані банкноти, які незабаром надійдуть в обіг у Норвегії, і схоже, цього місяця у всіх буде ще одна тема для обговорення. Це – редизайн норвезьких паспортів, які розробила студія Neue Design Studio

Пропозиція від Neue, яка отримала схвальні відгуки від членів журі та, зрештою, перемогла, була виконана за мотивами основної теми конкурсу – The Norwegian Landscape. Нові паспорти будуть показувати красу та велич норвезької природи, ілюструватимуть скандинавську ідентичність та водночас показуватимуть цінність паспорта як основного документу. На сторінках нових паспортів буде присутнє полярне сяйво, яке можна буде побачити лише в ультрафіолетових променях.

Norwegianpassport_spread

Norwegianpassport_spread_UV_light

Обкладинки для дипломатичних, іммігрантських та звичайних паспортів відрізнятимуть кольорами, але кожен з них міститиме позолочену емблему країни. Конкурс на редизайн паспортів та ID-карт був запущений в лютому головним управлінням норвезької поліції, яке вирішило покращити безпеку проїзних документів та запобігти крадіжкам персональних даних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: