Меню & пошук

Зміни клімату показали за допомогою воскових фігур, які розтанули за декілька днів

Зміни клімату показали за допомогою воскових фігур, які розтанули за декілька днів

За останні роки через зміни клімату у штаті спостерігається рекордна кількість ураганів й тривалі періоди екстремальної спеки


[ads-pc-2]

У  Флориді встановили воскові фігури, щоб привернути увагу до наслідків змін клімату і вплив на цей процес людини, пише CNN.   

Акцію провели The CLEO Institute, некомерційна організація просвіти в області кліматології у Флориді, фонд VoLo Foundation та креативна агенція Zubi.

Серед скульптур: хатина рятувальника в Маямі, пантера з дитинчам у Тампі та дідусь, який сидить з онуком на лавці, в Орландо.  Кожна скульптура розтанула за декілька днів, повільно розкриваючи повідомлення про наслідки змін клімату. 

За останні роки через зміни клімату у штаті спостерігається рекордна кількість ураганів, повеней, підвищення температури й тривалі періоди екстремальної спеки.

«У нас гіперактивний сезон ураганів, і у нас закінчилися назви для них. Ми також відчуваємо підвищення температури й рівня моря», — сказав Йока Ардити-Роча, виконавчий директор Інституту CLEO. «Для нас кліматична криза дуже важлива, і вона сильно впливає на жителів Флориди».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: