Меню & пошук

Забруднення повітря може погіршити ситуацію з коронавірусом — радники уряду Великобританії

Забруднення повітря може погіршити ситуацію з коронавірусом — радники уряду Великобританії

Сліди вірусу були виявлені в зразках забрудненого повітря.


[ads-pc-2]

На думку радників уряду Великобританії, забруднення повітря, ймовірно, призведе до збільшення числа людей з Covid-19, повідомляє The Guardian. 

У звіті експерти заявили, що подальші дослідження зв’язку забрудненого повітря і розповсюдження коронавірусу «терміново необхідно», адже це може допомогти взяти під контроль перебіг пандемії. Серед авторів документу — 15 експертів з Комітету з медичного впливу забруднення повітря.

Хоча у документі й відзначається зниження у міських районах рівня оксиду азоту, який виробляється транспортними засобами, очікується, що показники почнуть зростати зі зняттям карантинних обмежень.  

Експерти закликають владу терміново переглянути свою стратегію якості повітря.

У всьому світі з’являється все більше свідчень того, що вплив забрудненого повітря пов’язаний зі зростанням числа випадків коронавірусної інфекції та смертності. 

«Забруднене повітря впливає на збільшення респіраторних та серцевих захворювань, а ці фактори можуть збільшити ризик серйозних симптомів Covid-19», — сказав професор Аластер Льюїс з Йоркського університету, голова незалежної наукової групи уряду Великобританії з забруднення повітря. 

«Хоча поки немає чітких емпіричних доказів того, що забруднення повітря збільшує ймовірність або серйозність інфекції Covid-19, знання про вплив забруднення повітря на здоров’я передбачає, що це може бути правдою. Потенційний зв’язок між забрудненням повітря і Covid-19 може мати відношення до майбутнього управління пандемією у Великобританії та інших країнах», — йдеться в документі. В документі також відмітили, що сліди вірусу були виявлені в зразках забрудненого повітря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: