Меню & пошук

Inspired 2.0: що нового?

Inspired 2.0: що нового?

[ads-pc-2]

За 5 років роботи ми виросли з маленького фотоблогу до одного з найвідоміших українських медіапроектів. Все це супроводжувалось не лише цікавими матеріалами, нестандартними рішеннями, які ставали трендами в українській медіасфері, а й тривалими періодами застою, невирішених проблем та питань, які залишились без відповіді.

Сьогодні ми раді показати вам наступну сторінку в житті Inspired: перша за історію блогу кардинальна зміна вигляду, концепції та структури.

Ідея Inspired залишилась незмінною: ми хочемо бути найкращим виданням про сучасний світ, за допомогою якого наші читачі знаходять натхнення та знаходять у собі сили розвиватись та ставати кращими.

Проте, через ті чи інші причини, ми не викладались на повну і не використовували свій потенціал. Тепер настав час змінити це: на основі уроків, які ми винесли з нашого багаторічного досвіду та роботи над контентом.

Ми, як ніхто інший, знаємо, як працювати з контентом в Україні та як розповідати про найбільш актуальні теми. Але за ці роки наша аудиторія виросла не лише кількісно, але і якісно, а ми росли разом з нею. Тепер одних лише гарних фото недостатньо для того, аби розповідати про все, що відбувається у нашому швидкоплинному світі.

Світі, де алгоритми соціальних мереж вирішують, які новини нам показувати. Де неймовірне багатство йде пліч-о-пліч з неймовірною бідністю, а прямі трансляції з космосу стали буденністю. Де вчорашні стартапи стають мільярдними компаніями, а одні герої змінюють інших. Де подорожі перестали бути дорогим задоволенням, а освіта – доступною лише вузькому колу людей. Світі, де ти можеш бути всім і ніким водночас. Світу, який ми знаємо тепер, не існувало 20 років тому.

Inspired – це журнал про новий світ.

Що змінилось?

Кількість наших рубрик росла з кожним роком, адже вмістити все те, про що ми хотіли б вам розповісти, в кілька категорій, уже неможливо. Тому ми розширили перелік рубрик і згрупували їх, щоб кожному читачу було зрозуміло, про що ми пишемо. Це основні стовпи, на яких триматиметься оновлений проект: Культура, Дизайн, Ідеї та Життя, всередині кожної з яких ви знайдете кілька попередніх та кілька нових рубрик.

Новий дизайн: Відтепер Inspired можна зручно читати з будь-якого пристрою: ноутбуків, планшетів чи смартфонів.

Миттєві сповіщення: Щоб не пропустити найцікавіші матеріали, ви можете увімкнути миттєві сповіщення про нові публікації на сайті. Достатньо натиснути на червону іконку в кутку екрану.

2016-10-13-10_39_57-inspired-2-0-inspired

2016-10-13-10_40_18-https___inspiredua-onesignal-com_subscribe

Розсилка: електронні розсилки – формат, який переживає відновлення та знову стає неймовірно популярним. Адже лише ви вирішуєте, коли читати потрібні матеріали, а ми потурбуємось про те, щоб у розсилці було лише найважливіше. Розсилка буде виходити 1-2 рази на місяць, не частіше.

2016-10-13-10_40_34

Повідомити про помилку: якщо ви помітили, що в тексті щось написано неправильно, просто виділіть це і натисніть Shift + Enter. Ми автоматично отримаємо сповіщення та виправимо помилку.

2016-10-13-10_43_49-inspired-2-0_-shho-novogo_-inspired

Нові спецпроекти: ось як, для прикладу, відтепер можуть виглядати наші спецпроекти, яких ми плануємо дуже багато.

2016-10-13-10_44_38-annamariia-times-inspired

Редакційна політика: працювати за правилами – не надто весело, але ми виробили власні принципи, яких не маємо бажання поступатись. Читайте нову редакційну політику, яку ми все ще дописуємо.

Inspired Photographers: ми запрошуємо фотографів з усієї України та закордону стати частиною професійної мережі Inspired Photographers. Участь в мережі відкриває низку можливостей для фотографів, які зарекомендували себе в професійному сенсі: ми можемо співпрацювати на певних подіях (конференції, виставки, фестивалі, тощо) чи форматах (співпраця для окремих публікацій на сайті). Детальніше про те, для кого ця мережа, а для кого ні, читайте тут.

Inspired Talks: Окремий підсайт, де ви можете спитати в інших читачів на форумі поради з приводу віз у Таїланд, гірського спорядження, стажувань у Німеччині та багато іншого, про що ми ще не встигли розповісти самостійно.

Inspired Black: про це трохи згодом :)

Багато чого ще досі в процесі і доробляється/дописується. Тому ми з радістю почитаємо ваші відгуки, зауваження та пропозиції – пишіть нам на редакційну пошту inspiredua@gmail.com. А ми постараємось не розчарувати.

6 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: