Все змінюється настільки блискавично, що ми не помітили, як почали жити у новому світі.

Новий світ – це світ контрастів, стрімкого розвитку та безмежних можливостей, загубитися в круговерті яких може кожен. Як виявилось, натхнення – одна з тих речей, яка призводить до руху двигуни цього нового світу. Проте, одного натхнення замало, щоб ми змогли зробити цей світ кращим і знайшли себе в ньому. Саме тому нам потрібні відповіді, а не лише запитання, ідеї, що мотивують, та люди, які знаходять себе. Це ті вказівники, які покажуть нам нашу власну дорогу в епоху незвіданості, перетворень та можливостей.

Світі, де алгоритми соціальних мереж вирішують, які новини нам показувати. Де неймовірне багатство йде пліч-о-пліч з неймовірною бідністю, а прямі трансляції з космосу стали буденністю. Де вчорашні стартапи стають мільярдними компаніями, а одні герої змінюють інших. Де подорожі перестали бути дорогим задоволенням, а освіта – доступною лише вузькому колу людей. Світі, де ти можеш бути всім і ніким водночас. Світу, який ми знаємо тепер, не існувало 20 років тому.

Inspired – це журнал про новий світ.

photoin-1469826834904-e92950ee5bf9

Редакційна політика

Ми не публікуємо рекламних матеріалів під виглядом редакційних, починаючи від 10 жовтня 2016 року. Будь-який матеріал або спецпроект, який виходить за підтримки рекламодавця, буде позначений відповідним знаком.

Ми завжди ставимо посилання на джерела інформації та фотографії, які використовуємо в своїх матеріалах. У випадку, якщо ви автор, а ми забули поставити посилання на вас – пишіть на редакційну пошту, виправимо.

Передрук оригінальних матеріалів Inspired, чи фотографій, зроблених екслюзивно для нас (такі статті та знімки мають відповідне маркування), дозволяється лише за згоди редакції. Ми не жадібні, але це ознака хорошого тону.

Ми виступаємо проти дискримінації на підставі віку, статі, релігії, фінансового статусу, політичних поглядів, сексуальної орієнтації чи музичних смаків.

Ми не публікуємо матеріалів, які містять яскраво виражений негативний контент, порушують законодавство України або роздмухують національну, релігійну або будь-яку іншу ворожнечу. Ми виступаємо проти будь-яких випадків ксенофобії, дискримінації та зневаження. Наше видання не буде майданчиком для авторів, які підтримують вищевказані погляди.

Думка окремих авторів може не співпадати з думкою редакції.