Меню & пошук

У США жителі Колорадо проголосували за відновлення популяції вовків у штаті

У США жителі Колорадо проголосували за відновлення популяції вовків у штаті

Тепер у штаті мають вирішити, чи можна буде полювати на вовків.


[ads-pc-2]

Жителі американського штату Колорадо проголосували за відновлення популяції вовків до 2023 року. Пропозицію підтримало 50,4% населення, пише The Guardian. Це вперше, коли американські виборці проголосували за реінтродукцію (повторне переселення диких тварин на території колишнього ареалу), оскільки це рішення зазвичай залишається за командою біологів дикої природи штату.

Популяція сірих вовків у штаті остаточно вимерла у 1940-х роках. «Без вовків на вершині харчового ланцюжка вся екосистема незбалансована», — говорить Ерік Вашберн, менеджер правозахисної групи Rocky Mountain Wolf Action Fund, яка висунула пропозицію.

Єллоустоунський національний парк повернув сірих вовків в екосистему у 1995 році. Повернення цих хижаків відновило «екологічну цілісність» Єллоустоуна.

Рішення Колорадо ускладнюється тим фактом, що минулого тижня адміністрація Трампа виключила сірих вовків із Закону США про види, що знаходяться під загрозою зникнення, (ESA) після оголошення про «успішне відновлення» виду. Сотні біологів оскаржують це, тому що вовки досі займають лише частину свого історичного ареалу.

Тепер у штаті мають вирішити, чи можна буде полювати на вовків. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: